Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha fogyni akarok mindennap...

Ha fogyni akarok mindennap kell, hogy edzek vagy csak hetente 3x?

Figyelt kérdés
Van aki azt állítja, hogy mindennap. Viszont akkor, hogy pihen, regenerálódik a szervezetem?

2016. szept. 4. 10:35
 1/7 anonim válasza:

minden nap nem kell

kell pihenő is

2016. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap edzek 2-3 órát, már 5+ éve, nem tartok pihenőnapot. (Nem fogyózok) Akkor sportolj, amikor kevded, erőd, időd van rá. Ha egy nehéz edzés után kell egy pihenőnap neked, akkor pihenj nyugodtan.
2016. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak hétfőtől- péntekig edzek 1 órát vagy másfelet. Mivel figyelek az étkezésemre, így eddig sikeresen lefogytam 23 kilót. (túlsúlyos voltam/ vagyok, szóval kell még fogynom, de nem kínlódás)
2016. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen gyorsan akarod elérni a kívánt hatást (a fogyást). De a fogyás persze nem csak az edzésen áll, meg kell változtatni az étrendedet és oda is kell figyelni arra, hogy mit szabad enni és mit nem. Viszont ha rendszeresen edzel és betartod az étrendet, akkor 1-2 hónap alatt meg lesz az eredménye. :)
2016. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyalogolni, biciklizni pl. mindennap lehet (nem is tudom, hogyan lehet azt elkerülni :D), annál nem kell regenerálódást. Súlyzós edzésnél igen s azért egész napos teljesítménytúrákat sem jó nyomni minden egyes nap, akár biciklivel, akár gyalog...


Fogyni mozgás nélkül is lehet, ez az étkezésen múlik, persze mozogni kell, alap, az egészség, közérzet, erő miatt.

2016. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet minden nap edzeni, csak nem ugyan azt kell és nem ugyan azokat az izomcsoportokat, ez a titok marhanagy nyitja...
2016. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak kardiózol, az mehet minden nap, meg a torna a tv-ből is (DVD, YOUTUBE mindegy napi 40 perc min)

Súlyoz edzés más, ott edzésterv szerint dolgozol, és kell pihenőnap, hogy regenerálódjanak az izmaid és fejlődj.

2016. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!