Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik alapanyagcsere szamitas...

Melyik alapanyagcsere szamitas a legpontosabb? Akarhol szamolom, nincs ket egyforma ertek.

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámítani az ilyesmit, csak kitapasztalni, hogy mennyi étellel tartasz súlyt.

Az alapszámaidnak nincs köze a kalóriaigényedhez valami nagyon, az oldalak csak kiindulnak valami statisztikából, aztán hogy neked +500 vagy -400 kcal, azt nem lehet tudni.

2016. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alapanyagcserét csak nagyjából lehet kiszámolni, emellett sokban függ attól is, hoyg milyen adatokat adsz meg.
2016. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan tudom meg ha alapanyagcsere alatti a kaloriabevitelem?

Mert nagyon mondjak, hogy attol csak hizni lehet hosszutavon mert raktarozodik mert lelassul az anyagcsere.

2016. szept. 9. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Hízni csak kalóriatöbblettől lehet, még koplalással sem borítékolható (nyilván akkor is csak utána hízik az ember, ha hízik, de ez elkerülhető, max. nehéz), de valóban nem előnyös alámenni, több okból.

Nos, ha heti 1 kilónál többet fogysz s nem vagy nagyon kövér, akkor valószínű, hogy alatta vagy a megfelelő szintnek, emelni kell a kalórián. Az első héten még sok vizet is lehet veszteni, főleg szénhidrátcsökkentés esetén, az még nem számít.

2016. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1 kilonal tobbet nem szeretnek veszteni.

Nos igen amiota dietazom azota surubben is jarok pisilni. 😊

2016. szept. 10. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne diétázz. Egyél rendesen, de mozogj többet. Az ember mozgásra termett, nem diétára.
2016. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek a nagyon okos bölcseletek....
2016. szept. 15. 13:40
 8/9 Empir válasza:
Ugyanazt tapasztaltam, amit a kérdező, nincs 2 egyforma kalkulátor, nincs 2 egyforma végeredmény. Azért azt nagyjából ki tudom jelenteni, hogy esetemben az eredmények egy jól behatárolható sávban mozognak. Pl. 2700 - 3000 kcal/nap. Innentől kezdve, ahogy több válaszadó is írta ki kell tapasztalni a többit. Ha ennél pontosabb eredményre van szükséged, akkor irány a Szent Imre Kórház Dr. Pados Gyula professzor.
2016. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy irány az én fa-Pados módszerem; mozgás.
2016. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!