Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriakereten belül vagyok,...

Kalóriakereten belül vagyok, vagy sok volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában nem ettem ennyit és ezért félek, hogy valamiféle jojó-effektus fok fellépni. Egy hete már szépen beindult a fogyásom, de ez inkább annak köszönhető, hogy egész nap rohangáltam és amikor fáradtan hazaértem, már nem volt kedvem enni.

Ma dolgozni voltam, árufeltöltő vagyok egy hipermarketben. Tehát egész nap meg sem állok, a nap végén már fáj a sétálás is. Dobozok emelgetése stb...

Ma megettem (melóban) egy kolbászos szendvicset. Amikor hazaértem megittam 3dl tejet (1,5%), megettem egy almát. Majd később (vacsorára) 3db túrógombócot kb. 1.5ek 20%-os fejföllel és kb. fél ek.barnacukorral.

Ettől stagnálni fog a fogyásom?

17l/63-64/170



2016. szept. 11. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:
*Kihagytam a gulyáslevest, amit 3dl-es tányérból ettem.
2016. szept. 11. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem koplalás véletlenül? Elég kevés mindenesetre
2016. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha kalóriába nézzük, akkor nem, mert viszonylag kalóriadús ételekről van szó. Viszont a makrókat (főleg a zsírt) átléptem.
2016. szept. 13. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!