Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves lány.95 kg 168 cm...

30 éves lány.95 kg 168 cm mennyi kalóriát fogyasszak naponta? Nekem a fogyáshoz 1500 kcal/nap-ot irt. Heti 1 kilot jo lenne fogynom.

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod számolni, be tudod állítani a fogyás ütemét is. De túl gyorsan fogyni nem okos dolog, mert a böröd nem fogja tudni követni és lógós lesz, amit utána nem lehet eltüntetni.

2012. júl. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1500 jó lesz, de ehhez mozogj is, először is sétálj nagyon sokat!!

ha kell, priviben segítek szívesen

2012. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó étvágycsökkentőm lefözöm a kávét és feketén iszom napi 2 szer úgy elveszi az étvágyam ,hogy napi 2 szer birok csak enni.
2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár nem igazán akarlak lebeszélni a sok okos dologról, de szerintem élősszőr csökkentsd a táplálékbevitelt a 75%-ára, majd pár hónap múlva a jelenlegi 50%-ára.

Hetente egy napot jelölj ki, amikor eszel mindent amit megkívánsz.De ne annyit mint máskor!

Amúgy meg minden táplálkozásod tartalmazzon fehérjét!!!

Tehát ne egyél mondjuk zsíros kenyeret, vagy grízes tésztát, mert abban nincs fehérje.

Viszont ehetsz kenyeret húsival, vagy rizst húsival.

Ne akarj egy hét alatt fogyni egy kilót, hanem csak fogyj egy hónap alatt annyit.

Egyél folyamatosan 2 óránként.

Ha esetleg nem hiszel nekem, keress egy testépítő oldalt a neten és olvass utána.Húsz éve kezdtem az edzéseket és van már benn tapasztalatom.

2012. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legfontosabb kimaradt:

Kezd lassan, fokozatosan sportolni.

Heti 3-4 napot mozogj.

Nem futás és ugrálós gyakorlatok (pl zumba), hanem séta, nyújtás, konditerem!!!

Aztán amikor már belerázódsz és fogysz jöhetnek a pörgősebb sportok.

Ha most nekiállnál futni, azt a szalagjaid és ízületeid bánják meg és a későbbiekben gond lesz belőle.

Térded és csípőd is sérülhet.

2012. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! hasznomra válik a válaszod.. nem tudom jo lesz -e a szobabiciklizés igy kezdésnek???
2012. júl. 31. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ezzel egypár bajom van.

Szobabicikli egy rettenetes eszköz.Én is lusta ember vagyok, de ez nagyon bökte a szemem mindig.

Az edzőteremben jöttek a csajok és ráültek.Nagyon jó alibi eszköznek, mert tényleg olyan, mintha....!

De, ha csak tekersz, akkor sz@rt sem ér, ha feltekered az intenzitást, akkor meg kifáradsz hamar.Olyan, mintha semmit sem használna.De persze ez csak az én nézőpontom.

Nekünk is volt otthon.Megáll rajt jól a ruha.

Ott minden eltereli a figyelmed a sportról.

Ott a tv a család a kaja a kutya, macska és nem tudsz tőlük elszakadni.

Szóval a semminél jobb, de ha teheted mozdulj ki, egyedül.Sétálj az erdőben és ha ott veszel levegőt az nem olyan, mint a szobai levegő.

Csinálhatsz torna szerű elemeket is és gyalogolhatsz hegyre.

Ez pedig messze túlszárnyalja a szobabicikli által nyújtott lehetőségeket.

Ne érdekeljen hogy más is lát.Tegyél egy fülest fel és hallgass zenét közben, ilyenkor nincs ott senki.

Főleg azért nem kell aggódnod, hogy megszólnak a hátad mögött, hogy ez az idióta mit csinál, mert nem hallod.

Próbáld csak ki!

2012. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz heti 1 kilot, ez meg a normalisban benne van. Ennel tobbet mar nem javasolnak. Szerintem az 1500 kcal tokeletes. Havi 1 kilo fogyassal mire is mennel? (irta valaki). 3 ev alatt sikerulne lefogynod, es nem szukseges ennyit varnod. Mozogj rendszeresen, ezzel ki is valthatsz valamennyi kajat. Sok sikert!!
2012. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem kiraly a szobabicikli, engem jol leizzaszt. Akkor a spinning is marhasag lenne? Ugyan mar, az is kemeny. Persze ha teheted, menj a szabadba. viszont a szobaablakot is kinyithatod. Meg telen nem mindig alkalmas az idojaras a kinti sportra.
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!