Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Látszik változás ennyi idő...

Látszik változás ennyi idő alatt? (kép). Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron határoztam el, hogy jövő nyárra lefogyok és elérem azt az alakot, amit szeretnék. Elkezdtem diétázni, és ez a 3 hónap nagyon ingadozva telt. Nem szeretném elszólni magam, de talán most kezdek belerázódni a dologba.

Mindent ugyanúgy eszek, inkább a mértékletességre figyelek. Sportra egyelőre nincsen időm (iskola mellett dolgozom is és hétvégén is dolgozom 12 órában), így egyelőre a diétára összpontosítok és amint lesz lehetőségem, elmegyek sportolni. Vagyis annyi változás történt nyár óta, hogy elkezdtem dolgozni. Hipermarketben vagyok árufeltöltő, így sokat emelgetek és a nyolc órás műszakból nem ülök le egy percet sem.

Készítettem egy képet még augusztusban és egyet ma is. Az a problémám, hogy én nagyon maximalista vagyok magammal szemben, így általában nem látom meg, amit kéne.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy a képek alapján jól haladok? Hogyan tudnék a problémás területeken tovább javítani? Nyárig elérhetem a célomat?

(Egyébként 55kg szeretnék lenni, és onnantól már csak izmosodni).

[link]



2016. nov. 3. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ne akarj 55 kg lenni. Ahhoz képest, hogy nem sportolsz rendben van az alakod. Egyáltalán nincs sok felesleged és félő,ha tovább fogsz, akkor az izomzatod fogod elveszíteni. Tartsd a tiszta táplálkozást elegendő kalóriabevitel mellett és ha majd lesz időd sportolni,innen nem lesz nehéz egy jó fizikumot összerakni.
2016. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

fizikai munka mellett csak a súlyzózásnak van értelme

nézz neten felhúzás, szumófelhúzás, guggolást, így legalább munkaközbe helyesen emelsz

2016. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Biztos lesz még jobb is, de 3 kiló az semmi, nem sok minden látszik ne haragudj.
2016. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem látok sajnos változást. A mértékletesség mellett figyelj oda jobban arra, hogy mit is eszel, mert ez jelenleg elég plötyi.
2016. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A hasad körül látok némi változást, de szerintem is jobban figyelj oda a kajára.

Annak ellenére, hogy nem sportolsz, valóban nincs rossz alakod.

2016. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Jézusom....

A lábaid között már előtte is át lehetett köpni!!


A hasad is olyan lett, mint a gyalupad: jellegtelen, előtte sokkal jobb volt.


A tetoválás pedig egyszerűen undorító rajtad...

2016. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Kérlek tartsd meg a magad véleményét a tetoválással kapcsolatban. Volt előtte is, az első tetoválásom 2 éves, csak ez nem látszik a képen. Én sem fikázom azokat az embereket, akik nem tetováltak, hogy undorítóak nélkülük.

Nekem ez a személyiségemhez és a stílusomhoz tartozik, mellesleg lelki oka is van, mert nem divatból csináltatom. Köszönöm.

2016. nov. 3. 12:53
 8/18 anonim válasza:
55%
Én nekem a melegítő vált be vannak olyan melegítők mint egy póló csak felhúzod és miközbe dolgozol fogyaszt. De a sima átetsző konyhai fólia nem jó mint amit a netemn reklámoznak, hogy ez hűdejó meg milyen kúl de az csak tönkre teszi a bört.
2016. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
A hasadon látszik némi változás, amúgy 3 hónaphoz képest ez nem valami sok. Az igazán bomba lakhoz kell a sport én szurkolok h legyen rá időd :)
2016. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Voltaképpen nyáron álltam neki, de igazából akkor nagyon nem vettem komolyan, így a konkrét elhatározás októberben volt. Akkor is ugyanennyi kiló voltam (64.5).
2016. nov. 3. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!