Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, hogy...

Mit csinálok rosszul, hogy nem történik változás?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet az oka annak, hogy nagyon narancsbőrös a combom, pedig rendesen figyelek az étkezésre és a sportra is? (Plussz 2 liter folyadék naponta.)

Alapvetően elégedett vagyok a testalkatommal, persze sokat is teszek érte. Sehol nincs feleslegem, szép a bőröm mindenhol, de a combom, különösen a belső része katasztrófa szerintem. Olyan mintha nem használna sem a futás, sem a megfelelő táplálkozás, és oda rakódna le minden szemét.

Esetleg ha valakinek van valami ötlete, nagyon megköszönöm.


2016. szept. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a kövérséged miatt olyan, akkor csinálhatsz bármit, nem változik. Ilyen vagy. El kell fogadnod, sajnos.
2016. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, 53 kg, de szeretném valahogy eltűntetni ezt.
2016. szept. 17. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog szerintem menni, ha már most vékony vagy. barátnőm pont ilyen. 166 cm és 44 kg, mégis narancsbőrös a combja. ilyen alkat sajnos ő is.
2016. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nőknek úgy rakódik le a zsír a combjukra, ez van. Vákuummasszázzsal kicsit segíteni lehet rajta, mivel élénkíti a keringést, s a pangó víz eltüntetése után lehet, hogy simább lesz.


Egyébként fitnesz modelleknek és olimpikonoknak is gyakran van, főleg összenyomáskor. Neked mindig feltűnőbb lesz, mint másoknak, hisz erre van kihegyezve a szemed.

2016. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvettem az Avontól a cellulitiszes krémet pár hónapja, csak lusta voltam használni, pedig nagyon is éreztem a hatását főleg fóliázással együtt. Most elkezdem újra, plussz sport, kaja, folyadék.

Aztán majd meglátjuk, én optimista vagyok mindig.:)

2016. szept. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!