Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2gr szénhidrát/tskg sok...

2gr szénhidrát/tskg sok zsírégetésnél vagy még elfogadható?

Figyelt kérdés
2gr fehérje/tskg és 0,6gr zsír/tskg.

2016. nov. 3. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyit használj, amennyire neked szükséged van. Ez kinek 1, kinek 7 g/nettó ttkg, bár mindkettő extrém eset.

Talán 3-ból szoktak kiindulni s változtatják, ha kell.

HaroldKA írja mindig a testépítésben s igaza van: van, aki 2000 kcallal tömegel, van, aki 4000-rel szálkásít (még azonos testtömeg és egyéb adatok mellett is)... A fő makrotápanyag mennyisége nyilván durván más a két esetben.

2016. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hármat még sosem sikerült elérnem, mindig jól laktam a fehérjével és a zsírral, de akkor most meghagyom a 2-t, egy próbát megér :)
2016. nov. 3. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még belefér. ezt te érzed amúgy. van aki 3-4-gyel még fogy, van aki 3-4-gyel tömegel. Én diéta kezdetén 2g-mal indítok, majd fokozatosan lemegyek 1.2-1,5 körüli szintre. Lejjebb nem nagyon, mert 1g nekem irtó kevés.
2016. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiszámoltam a kalóriákat 65 kilóhoz (a párom és én), van, aki bír ilyen csöppet enni, én éheznék és bizonyára látványosan fogynék, a párom pedig 1000 kcalt még rádobva is fogyna, pedig se sok izom, se sok aktivitás nincs nála... Nyilván egyéni a dolog.


Soknak semmiképp nem nevezném, ez még jó eséllyel nem koplalás, de ha nem fogysz vele megfelelően, inkább mozogj többet (vagy légy türelmesebb, kis súlynál nem annyira reális a heti -1 kiló).

2016. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából még személyen bellül is változó, csóróbb hónapjaimon szoktam vegan étrendet tartani, ha eszek húst, akkor 2gramm*testtömeg ch nál már alig fogyok, ha nem eszem húst, akkor még 4gramm*testtömegnél is.
2016. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!