Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így mennyi idő alatt tudok...

Így mennyi idő alatt tudok lefogyni 30kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 110 kiló vagyok, 185 centi. Minimum 30 kilót szeretnék fogyni, kalóriát számolok. Igyekszem napi 1400-1600 kcal-t enni és mozgok minden nap, séta hegyen felfelé 1-1,5 órát.


Mennyi idő alatt fogyhatok le 30 kilót szerintetek? :)


Lány vagyok, 26 éves.



2016. nov. 25. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg egy kalkulátorban a neten, aztán vagy bejön, vagy nem. Ezt senki nem fogja tudni megmondani előre. Még a testzsírszázalékodat sem ismerjük, de az sem árulná el a kalóriaigényedet...

De szerintem elég tempósan fogyhatsz ennyivel, hacsak nincs valami átkozottul elrontva az anyagcseréd terén. Szimpatikus kalóriakeret, ha bírsz ilyen keveset enni, csináld így és lesz, ami lesz.

2016. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ebből a szempontból szerencsés vagyok, sosem ettem sokat, csak iszonyat rossz kajákat. Ezen változtattam most, eddig nagyon jól bírom, néha figyelmeztet a kalóriabázis, hogy egyek többet. :D


Remélem, hamar lesz eredménye, mert eléggé kényelmetlenül érzem magam a bőrömben/egészséges szeretnék lenni.

2016. nov. 25. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2-3 év alatt egészséges ilyen sokat fogyni. Előbb is le lehet fogyni természetesen, de rosszul járnál. Egyik rokonnak így lett epeköve például. Hirtelen nagy fogyástól. Gondolom felenni sem pár hónapig tartott ennyit.
2016. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3 év??

1 év alatt simán sikerülhet ha végig odafigyelsz!

2016. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Az 1400-1600 kalóra nőnek sok. 1200 alá kell vinni és megtartod a napi 1,5 órás sétát akkor havi 3-4 kilót fogsz fogyni.
2016. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Normálisak vagytok utolsók ? 1 év alatt 30 kiló és 1000 vagy kevesebb kalória baromira nem egészséges hosszú távon. De nyugodtan. Nekünk is meg kell élni valamiből.

Üdv egy családból, ahol több eü-s is van. Nem 1 év alatt lett felzabálva ennyi. Lefogyni sem eddig fog tartani, ha ésszel csinálja az ember.

2016. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

30 kilót egy év alatt bőven le lehet fogyni EGÉSZSÉGESEN!

Ha minden héten fogy 1 kg-ot abban mégis mi az egészségtelen áruld már el kedves eüs szakember?

Nyilván valóan nem lineárisan fog fogyni,eleinte többet aztán ahogy csökken a súlya kevesebbet, de átlag heti vagy akkor legyen másfél heti 1 kg az tökéletes.

2016. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy év alatt igenis lemehet ennyi, alig heti fél kiló, szálkásításkor a hozzáértő emberek is általában 1 kilót céloznak meg, na az sok, de nem irreális vagy egészségtelen.


Annak a világon semmihez nincs köze, hogy mennyi idő alatt ment fel a felesleg. Nekem évi 1 kilóval jött fel a nagy feleslegem, akkor fogyjak 30 évig? S aki extra gyorsan hízik, az fogyjon extra gyorsan? Ez nem így működik.

2016. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Az pedig hülyeség, hogy ez sok egy nőnek. Én is nő vagyok, nem is izmos, mozgás nélkül 2000 kcal mellett fogytam az elején (lassan, de mozgással tempós lett volna a dolog).

1400-1600 kcal nekem durva, nem szokott menni pár napon túl sehogysem, kiéhezek.


Egy nő fogyhat akár 5000 kcallal is, ha aktív. Semmi logika nincs az ilyen állításokban, hogy kevés kell neki. Ez egyéni.

2016. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Heti 1 kilonal ne fogyj tobbet. Ugy lodd be a kaloriakat.
2016. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!