Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csak engem nem telítenek ezek...

Csak engem nem telítenek ezek az ételek? Normális, hogy csak éhezéssel sikerül a fogyás?

Figyelt kérdés

Pár napig nagyon nehezen valahogy kibirom,hogy kb 1200kalóriát eszem egy nap,de a harmadik napra már olyan éhség és farkasroham van rajtam,h kb 4000kkaloriát megeszem akár egyszerre. Nem eszem se cukrot,se lisztet,próbálok egészségesen és sok zöldséget. Teleeszem magam majdnem 300g földimogyoróval,2-3doboz cottage cheese-el,kölesgolyóval,zöldségekkel,íróval,májkrémmel,tejföllel és citrommal van,hogy zabot is eszem vagy babkonzervet és mégsem laktatnak. Szedek krómot is. Mit csináljak,hogy ne kínozzon az éhség?

Nő vagyok170cm/50kilo



2017. febr. 7. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy csak éhezéssel fogsz, ugyanis már így is a alulról vered a normális súlytartományt ehhez a magassághoz.
2017. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyél normálisan mindent és ne akarj tovább fogyni. Már így is kevés a súlyod a magasságodhoz.
2017. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, ha éhes vagy, mert a magasságodhoz képes már most is kevés a súlyod (a BMI 17,3), ami már túl soványnak számít. Neked egyáltalán nem szabadna fogyni, mert orházban fogsz kikötni.


Ettöl függetlenül a napi 1200 kcal túl kevés minde féle fogyókúrához, mert az alapszükségletedre (élni: szív-, tüdö-, vese- stb müködéséhez meg a testhömérsékleted fenntartásához) sem elég, ezen kivül ha nem fogyasztasz kellö mennyiségü szénhidrátot, akkor az lenne csoda, ha nem lennél állandóan éhes.


Szerintem jobb lenne megkeresni egy orvost, mert erösen testképzavaros vagy.

2017. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Félek magamtól,egyre gyakrabban jönnek rám olyan falásirohamok,hogy nem tudok leállni az evéssel és egyszerre több ezer kalóriát megeszem,bélpoklos lennék?:( mindenhol olvasom,hogy múndenkit hogy eltelít pár szem olajos mag, bab, tojás meg zab én meg több száz grammot eszek belőle egyszerre mégsem érzem,hogy jól laknék csak ennék és ennék még:(
2017. febr. 7. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy evészavarokban jártas pszichológust, pszichiátert, segíteni fog.
2017. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hova akarsz meg fogyni az 50 kiloddal?
2017. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is olvassa utána, mit jelent a "bélpoklos" kifejezés, mert nem azt, hogy valaki sokat eszik!


Másodszor azért nem tudsz fogyni, mert már így is kórosan sovány, alultáplált vagy!


Harmadszor sürgösen menj el orvoshoz, mert testképzavarod van, kezeltesd magad, mielött belehalsz!

2017. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

E téren is különbözőek vagyunk.


Te amúgy vékony vagy, tömegelj.

1200 kcal sokunknak koplalás.


Ne hidd, hogy bárki jóllakik pár szem semmivel.


Engem semmi sem "telít", nem is értem, mit jelent ez a szó, valami furcsaság, ami másoknál értelmezhető. Sok megfelelő étellel jóllakom, ennyi. Mágia nálam nem működik, enni kell rendesen.


Neked legalább nem kell fogynod.

2017. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez táplálkozási betegség, lehet, hogy érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. A magasságodhoz nagyon kevés az 50 kiló, egyáltalán nem kéne fogynod. A napi 1200 kalória meg még fogyókúrához is pocsék, ugyanis, ahogy te is tapasztalat, annyira iszonyatosan kevés, hogy tarthatatlan, és falási rohamokhoz vezet. Én azt javaslom, hogy ne fogyózz, hanem alakíts ki egy egyenesen étrendet. Minimum napi 1800 kalóriára lenne szükséged, ettől nem fogsz hízni. És szénhidrátot is vigyél be. A teljes kiőrlésū liszttel például semmi probléma nincs.
2017. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De 170 centihez 50 kiló vagy, miért akarsz koplalni vagy fogyni? Ha erre még rádobsz egy tízest, még úgy is teljesen rendben leszel. Csak járj el sportolni, hogy izmos legyél, ne pedig paca.

Én 158 centi vagyok, amikor 65 kiló voltam, a környezetem már kétségbe volt esve, hogy szerintük zörögnek a csontjaim. Érted, hogy te ehhez képest mit művelsz magaddal?

2017. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!