Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye éhezéssel valóban nem...

Ugye éhezéssel valóban nem lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja nem eszek rendesen drasztikusan kevesebbet eszek mint eddig egy szakítás miatt. Van, hogy naponta 1x eszem. Eddig egy zabagép voltam pl egy pizzát egyedül felfaltam most elég 2-3 szelet a jóllakáshoz. 1 hónap alatt 5-6 kilót fogytam de én úgy tudom ezzel nem lehet fogyni mert az éhezésnél a test az izmomat építi le először. Most csak az izmom épül le vagy valóban zsírt is vesztek? Mert a testem roncsolásának nincs értelme.

2013. nov. 6. 16:01
 1/6 anonim válasza:
Én is így voltam vele, én fogytam 3-4 kg-t. De mondjuk olyan vagyok, hogy hízni se tudok, meg nagyon fogyni se, nagyon nincs is hova.
2013. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb eséllyel vesztettél izmot.
2013. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet vele zsírból fogyni hosszútávon. Elég nagy baromság lenne, ha a test nem nyúlna a tartalékhoz, amikor pont szükség van rá. Az izmok költségesek s különösen ha nincsenek sokat használva, feleslegesnek minősülnek. Az alapizmok nyilván tartósabbak, mint a zsírraktár.

Ha valakinek a legminimálisabbnál több izma van, nem érdemes koplalni, igaz, máskor sem. Az egészség fontos és jól összeegyeztethető a fogyással.


Írod az utolsó mondatban a test roncsolását. Ha látod, hogy nincs értelme, mit számít, fogy-e az ember zsírból, ha ezt nem egészségesen teszi..?

2013. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van de nem kívánom a kaját. Rosszul vagyok ha nem eszek rosszul vagyok miután eszek. Eszek én úgy ahogy rendesen többnyire a 3 fő étkezés megvan csak jóval kevesebbet mint eddig.
2013. nov. 6. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 600 kcal-át eszem. Sorra vásárolok kisebb ruhákat, de érdekes én most veszem észre, hogy milyen jó kis kockás a hasam, mert régebben olyat sportoltam amihez, napi 100 felülést megcsináltam edzésen 5-10 kilóval elfordulás meg minden, és arra felment egy kis zsír. 600 kalória naponta plusz futás és attól eltekintve, hogy diagnosztizáltan étkezési problémáim vannak, fogyok és én elsősorban nem az izmot vesztettem el.
2013. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ne tedd ezt. Én is most gyógyulok.
2013. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!