Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 17 éves vagyok, lány,172 cm....

17 éves vagyok, lány,172 cm. Egészen eddig 1300-1500 közötti volt a napi kalóriabevitelem, hetente 3x járok konditerembe (mostanában van hogy csak 2x). Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót szedek 2 hónapja, feljött rám 1-2 kg.. nem hogy fogyni nem fogyok de még hízok is.. Ez miért van?

Most elkezdtem kevesebbet enni,1200 kalória alatt,max 120 g szénhidrátot eszem egy nap(eddig sem volt sokkal több). Így fogok fogyni? Már egyszerűen nem tudok mit kitalálni hogy fogyjak..



2017. febr. 17. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
És teljesen egészségesen étkezem,semmi fehérliszt,pékáru,cukor,kenyér..
2017. febr. 17. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon keveset mozogsz, lényegében egész nap ülsz, akkor lehet, hogy a napi 1500 kalória nem eredményez fogyást. Napi 1200-zal egész biztosan fogynod kell. Lányoknál problémás a mérés, mert a havi idején nagyobb a súly. Ha az első mérés két menzesz között történt, de a második a menzesz alatt, akkor a változatlan tömeg valójában fogyást jelent. Tehát kb. egy hónapnak kell eltelnie, hogy megbízható eredményt kapj.
2017. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi cukor? Akkor honnan veszi a szervezeted a cukrot? Számolgatod a kalóriákat 17 évesen? Komoly bajok lesznek még nálad. Hány kg. is vagy pontosan?
2017. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyümölcsöt nyilván eszek, csak hozzáadott cukrokat nem az ételekben. Nem ülök egész nap, suliban vagyok utána meg mindig van valami dolgom.

Egész nyáron heti 5x edzettem,akkor sem fogytam.

2017. febr. 17. 19:29
 5/9 A kérdező kommentje:
66-67
2017. febr. 17. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:

#3: Tudod, a szervezet simán csinál magának cukrot, nem kell szénhidrátot sem enni hozzá, márpedig a kérdező azt azért fogyaszt. A keményítő könnyen egyszerű cukrokra bomlik.


Nos, kérdező, ha nem valami gyors az anyagcseréd s nem vagy aktív, akkor 1300-1500 kcal nem is olyan nagyon sok. A testsúly pedig ingadozik, úgyhogy egy lassú fogyás akár jópár hétig is el lehet rejtve.

1200 kcal alatt nem ennék a te adataiddal (edzés mellett pláne), inkább több mozgás vagy nagyobb türelem.

2017. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a fogamzásgátló miatt lesz

Akarmennyit ehetsz és edzhetsz akkor is hízni fogsz tőle

Cseréltesd le a tabit

2017. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nuvaringet használok és ebben kevesebb hormon is van..
2017. febr. 19. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a hormon lesz a baj

Én is szedek erős hormon tabit (nem fogamzásgátló teszem hozzá) és attól nem hizok

Szóval kérdezz rá a dokira hogy nem e attól van ez ,és cseréltesd le

2017. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!