Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen lenne ebédre? Barna...

Ez milyen lenne ebédre? Barna rizs+csirkemell+uborka+paradicsom?

Figyelt kérdés
tehát nem "mára" csak 1 kajálásnak..

2013. júl. 4. 11:37
 1/7 Lipton. ***** válasza:
pont tökéletes :D
2013. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a barna rizs is jó?
2013. júl. 4. 11:51
 3/7 Lipton. ***** válasza:
jó, bár már a fehér és a barnarizs glikémiás indexe között nem sok különbség van valamennyivel alacsonyabb a barnarizs de nem sokkal, eszel hozzás húst és az majd lassítja a felszívódását :D
2013. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:
hozzá*
2013. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Neked mennyire fontos a rizs, én inkább zsírt tennék hozzá, hogy kalória legyen benne, nem szénhidrátot és személy szerint én tuti jobban is járnék, jóllaknék, de nem vágyna a bevitt sok szénhidrát újabb szénhidrátra (nálam valahogy ez van, de ahogy olvastam, nem vagyok vele egyedül). Zsírra úgyis nagyobb szüksége van a testnek, mint szénhidrátra (az utóbbit úgysem lehet elkerülni, zöldségekkel úgyis bevisz az ember valamennyit, az pedig elég).
2013. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rizs helyett mehet zöldség. De hát te tudod..
2013. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Zöldség a rizs helyett! Kerüld a rizst és a krumplit!
2013. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!