Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egyek még ma, eddzek? (Többi...

Egyek még ma, eddzek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Voltunk ma nagyimnál ebédelni és a kedvenc citromos pitémből sütött és ettem belőle. Életmódot váltottam, már súlyt tartok, pont ezért gondoltam én hogy ez belefér. Aztán amikor beírtam a kalóriabázisba az egész ebédet ijedten láttam, hogy nem ehetek már ma többet. Most akkor tényleg ne egyek? Havi 1x tartok "csalónapot", amikor eszem bármit amit megkívánok, plusz ha néha megyünk nagyimhoz ebédelni akkor is eszem nem életmódváltós kajákat. Próbálom mértékkel, de most nem jött össze.A mai napom lenne a heti pihenőnap, de akkor ne pihenjek ma és fussak este, hogy tudjak még enni?

17/L

166 cm/51 kg



2017. márc. 5. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Én velem ha néha megszalad a ló, szimplán többet eddzek, de ezt inkább csak a lelkiismeret miatt :) Ha te jobban éreznéd magad úgy hogy ma edzel,akkor fuss hogy jobban érezd magad.

De enni mindenképp egyél, ne éheztesd magad.

Vagy ha fáradt vagy, szerintem bőven belefér ez a +1 csaló nap. Emiatt az egy alkalom miatt nem fogsz hízni, csak ha rendszeressé válik, de talán ez a kihágás még segíteni is fog hogy ezután szigorúbban tartsd magad az étrendedhez. Vigyázni kell mert persze ezekből jön majd a "uh múltkor is sokat ettem es semmi nem lett most os belefér" effektus, és visszaszaladhatnak a kilók. Nálad persze erről szó sincs, ez csak egy alkalom. :) További sok sikert!

2017. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Most megnyugtattál, már éppen azon kezdtem agyalni, hogy ha, ma már nem eszem akkor kb még 18 órán keresztül nem fogok enni, amig egy kicsit ijesztő.😄 Igazad van, ez jó motiváció lesz a közeljövőben és kibírom még a "csaló napig". Szerintem ma még megyek futni, mert a lelkiismeretem azért ott van, tartok pihit máskor! Neked is további sikereket kívánok!
2017. márc. 5. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 1 csalònapot tartok, megis semmiben sem akadalyoz! Mi a fa*ert nem lehet megèrteni hogy nem 1 nap alatt hìzol meg vagy fogysz le?
2017. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!