Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit egyek es mennyit eddzek?

Mennyit egyek es mennyit eddzek?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves lány vagyok,174 cm és 62-3 kg. Kb fél éve nekiálltam kondizni. Kondi előtt 60 kg körül voltam, és azért kezdtem el edzeni jarni, hogy fogyjak és szálkásodjak. Az étkezésemre is próbálok odafigyelni, bár nem mindig sikerul és nem veszem észre hogy fogynék. Szerintetek mennyit egyek és mikor,illetve heti hányszor és mennyit eddzek? Gyakran túleszem magam,talán ez lehet a gond, amiért nem fogyok? általában háromnegyed-egy órát futok és utána hasra/fenékre/karra/lábra erősítek súlyzókkal. A csípőmön van egy kis felesleg,leginkább azt szeretném már végre leküzdeni. Ötletek? :) (bunkó és felesleges válaszoktól légyszi kíméljetek)...
2014. márc. 18. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát te is leírtad miért nem fogysz, mit írjunk még?
2014. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet az oka, hogy esténként néha kiadósabb kajákat eszek?
2014. márc. 18. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyni akkor fogsz ha kalória deficitet érsz el ,nyilván az edzés ebben segít. De ha én iszok egy korsóból 3 deci vizet és beletöltök 3.1-t akkor az fogyni fog?
2014. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Centikben sem változtál?
2014. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!