Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem válik be az étrend. Min...

Nem válik be az étrend. Min változtassak?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam be viszem az elegendő kalóriát. reggeli zab(100g) azután mogyoró (100 g) Majd 3x Rizs Csirke(adagonként 100-100 g) és vacsorára túró. 2 hét alatt kb 300 grammot híztam. Szoktam nasizni is mellé süteményeket csokikat. Mit nyomjak még ami nem olyan drága viszont segíthet sokat? Sokat járok Wc-re 3-4x naponta.
2017. márc. 5. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jellemző 76%-os, hogy csak kötekedni tudsz. Azért sok a 100g zab, mert mint írta emésztési gondjai vannak ill. túl gyakran jár wc-re. És amennyiben nem allergiás, annak nem a mogyoró a rizs és a csirke az oka, mert a zab és a túró az egyetlenek az étrendjében amik ezt okozhatják.

Ha esetleg figyelmesen elolvasnád amit mások írnak, ahelyett hogy rögtön belekötnél, lehet bölcsebb lennél.

Arról nem is beszélve, hogy direkt javasoltam,hogy inkább egyen még valami mást is mellé! Te meg jössz azzal, hogy nem lakik jól. Egyszerű troll vagy te...

2017. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Krisz85 ***** válasza:
edzés rendben van ha már így tömeget akarsz?
2017. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nyilván.
2017. márc. 6. 22:47
 14/16 Krisz85 ***** válasza:

mert ha annyira nyilván akkor jönnie kéne rád némi tömegneg is, lehet annyira ektomorf alkat vagy hogy más sporttal kéne próbálkoznod amiben több, és lényegesen nayobb sikerélményed lenne /pl bringa, futás/.


nincs is annál jobb amikor havi 50 60 ezret költve kiegészítőkre és kajára rádjön kínkeservesen 8 kiló egy év alatt, kapsz egy vírusos hasmenős törénetet és lemegy rólad 10 kg, majd kezdheted az egészet előről....

2017. márc. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ugyan ez a helyzet. 1 év alatt felszedtem 7 kilót. igaz étrend nélkül. De jött 1.5 hónap 2 műtét és oda a 7 kiló.
2017. márc. 7. 10:34
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként küzdősportra járok. + heti 1x súlyzós edzés
2017. márc. 7. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!