Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak?

Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 172 cm és 60 kg. Nem vagyok kövér, de egy icipici úszógumim van valamint egyre csúnyábbak a combjaim, egyre narancsbőrösebb.Valamint a testemen több helyen vannak striák ugyanis gyorsan nőttem sokat, de elvileg ezekkel nem lehet mit kezdeni. A kérdésem az hogy milyen edzés formát javasoltok kezdésnek (ugyanis nem túl jó a fizikumom már egy iskola kört sem tudok lefutni :( ). Valakinek van valami táblázat szerű be vált módszere arra hogy hogy szoktassam hozza a testem a futashoz. Vagy pl biciklizes vagy ilyenek?

Valamint miket kell hogy egyek? Sajnos anyagilag nem tudom megengedni magamnak a nagyon változatos étrendet de arra oda figyelek hogy sok zöldséget és gyümölcsöt egyek.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 26. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Ezeket töltsd le! Minden benne van.

2016. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem jó a futás. Minden izmot megmozgat, szabad levegőn vagy, és társakat is találhatsz hozzá. Tudom javasolni hogy kezdésnek mindig annyit fuss ameddig vagy a lábad fárad el vagy a tüdőd. (nem kell hogy légszomjad legyen), ha elfáradtál sétálj addig míg nem érzed úgy hogy újra tudsz futni. És kezded előről, ameddig van kedved. Így magától hozzászokik a tested a mozgáshoz.


Vagy csinálhatod időre is pl 1 percet futsz 1 percet sétálsz, ha már jól bírod akkor 2 percet futsz és egyet sétálsz. És így tovább.


futás előtt mindig melegíts be utána pedig csinálj nyújtást.

2016. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!