Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 160 cm,48 kg vagyok. Kovernek...

160 cm,48 kg vagyok. Kovernek erzem magam, szeretnek egy picit fogyni. (kb 5kg) Mit ajanlatok?

Figyelt kérdés

Hany kaloriat egyek? Futassal lehet fogyni?


Elore koszonom a valaszokat, trollok hanyagoljanak, koszi :D



2017. márc. 6. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologust ajanlunk.
2017. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kovernek erzem magam".Pszichológust ajánlom.Nem tudom,hogy miből tudnál fogyni ilyen adatokkal..


Ahhoz,hogy ki tudd számolni ,hogy mennyi kalóriára van szükséged,ahhoz tudni kellene,hogy most a súlymegtartáshoz mennyit viszel be.

De lehet,hogy tényleg jobb lenne ha sportolnál diéta helyett.A te esetedben még talán be is vállna csak önmagában a rendszeres mozgás is.

2017. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Pszichológust, bőséges, változatos és egészséges étkezést és élvezetes sportolást ajánlok.
2017. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Minek kene pszichologus?:D

Amugy nem nagyon szabad sportolnom a terdem miatt de mar nem erdekel, ha kicsit jo lesz az ido elmegyek futni ^^ Ja es eddig is egeszsegesen ettem :))

2017. márc. 6. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress egy sportot, amivel nem ártasz a térdednek.

Mire mész vele, ha 5 év múlva ülhetsz a tolószékben vagy a műtőben?


A pszichológust azért javasoljuk, mert nem normális, hogy 48 kilósan 5 kilót akarsz fogyni. Teljesen fölösleges, ha nem tetszik, amit a tükörben látsz, akkor edzéssel kéne formásabbá válnod.

2017. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azert mert 48 kilosan kovernek erzed magad, ami nem normalis, teljesen fals az onkeped.
2017. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Sajnálom, de muszáj megerősítenem a többiek tanácsát. - Ha 48 kg-al 160 cm magasság mellett kövérnek érzed magad, akkor orvosi segítségre van szükséged. - Ha elkezdesz fogyókúrázni, izomból fogsz fogyni, ami nagyon súlyos károkat, és akár HALÁLT is okozhat... :(

Ha nem tudsz hirtelen pszichológust, a háziorvostól is kérhetsz "fogyási" tanácsot... - remélem észnél lesz, és tud segíteni...

2017. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nincs szuksegem pszichologusra.

De azert koszi a valaszokat

2017. márc. 8. 19:59
 9/10 Laylah ***** válasza:
Ússz.
2017. márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha tényleg fogyni akarsz, akkor de, kell a pszichologus.
2017. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!