Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni olyan dietakat...

Tudnátok írni olyan dietakat amivel lehet fogyni, és az étrendet is be lehet tartani? Még mozgásokat is ami segít! Soknak utána néztem de olyan kéne ami már valakinek tényleg segített.

Figyelt kérdés
Nem akarok ehezni és úgy fogyni mert az nem tesz jótaz eegészségesnek sem, még hát nem is szépen fogyok. valami hatásos kéne, muszaly lenne leadnom mert nem érzem magam túl jól. Ételeketis irhattok hogy pl rreggelire ebédre vvacsorára, de úgy h iskolába vagyok nem tudom frissen megcsinálni csak úgy h reggel és elviszem magammal. :) és olyan feladatokat amit itthon is tudok csinálni:) koszonom előre is

2016. máj. 6. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Betarthatóság csak az egyéni igényektől és az akaraterőtől, kitartástól függ.
2016. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom! Csak olyanra gondoltam h ne tojás diéta.

Meg hogy egészségesen és mi nem egészséges és mi az. Mert utána néztem de ahány oldal annyi más dolog.

2016. máj. 6. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggeli zabkása(5perc alatt kész)

Uzsira gyümölcs vagy zabkása kisebb mrnnyiségben

Ebédre csirkemell, pulykamell, gonba, zöldségek, hal

Uzsi2:felvágott(csirkemell)zöldséggel, sovány túró

Vacsi: ugyanaz, mint az előző vagy pl.(ton)hal

2016. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!