Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lányok! Miket, és hány kalóriá...

Lányok! Miket, és hány kalóriát esztek egy nap?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki mit és mennyit eszik.
2017. márc. 16. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

mai napom

reggeli:8 dkg zabkása egy teáskanál mézzel, és egy negyed banánnal(130kcl)

tízórai:1 szójafasírt 1 szelet teljes kiőrlésű kenyérrel, 1 szelet sajttal, uborkával és paradicsommal(150kcl)

ebéd: 12dkg sült csirkemell egy fél kis kocka spenótos-fetás tésztával(470kcl)

uzsonna:15dkg ananász (80kcl)

vacsora:joghurtos sült zöldségkrém abonettel(100kcl)


összesen:930kcl

2017. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

1500 kcal és a csillagos ég között, de inkább csak az 1500-nál fogyok. Elsősorban tojást eszem, de amúgy sokminden van. Kevés zsír, több-kevesebb olajos mag, több-kevesebb zöldség, némi gyümölcs...

Aztán vannak érdekes napok, ma nemes egyszerűséggel vajas kenyeret ebédeltem az elhagyhatatlan tojás és földimogyoró mellett s több étkezésem nincs is. Most épp csak az evésidőt korlátozom le, aztán majd keményítek. De ilyen napom szerintem még soha nem volt, eleve csak párszor volt itthon kenyér az utóbbi 6 évben.


Egy normál napon eszem 5-8 tojást, 1-2 dkg kókuszzsírt, 4-10 dkg földimogyorót, némi (egyéb) olajos magvat, kevés gyümölcsöt, kevés zöldséget (néha többet, ezt volt a legnehezebb leküzdeni s annyira azért nem igyekszem, hogy lent tartsam, a zöldség jó dolog, csak a szénhidrátkeretembe nem fér sok), erre jön a fűszer, cukoralkohol, kakaó, kávé... Szinte mindennap van édesség, elsősorban tojásból. Nem rossz étrend, de néha beiktatok egy lazább napot, sültkrumplival, mazsolával meg egyebekkel, amik beférnek az egészségtudatosságomba (ami eltér sok más emberétől, ez már csak ilyen).

2017. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, te nagyon elszámolod magad...

A reggelid nekiindulásból több mint a duplája annak aminek tippeled, már a 8 dkg zab alapból 300 kcal kb.. :D

2017. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli:

Zabkása 30g zabból mesterséges édesítővevan

116kcal)

Nescafe instant kávé (nem tudok róla lemondani pedig ihatnék nulla kalóriás kávét :((( ez 75kcal)

Tízórai:

Alma (95kcal)

Ebéd: Valami ami 300 és 200kcal között.

Vacsora: bármi ami 0 és 150kcal között van.

Általában változik, hogy mit eszem. Attól függ mi van itthon. De általában a kalóriakeretben maradok.

És összeszámolva mindent (ha a délelőttit felkerekítem 300-ra) akkor is csak 750-et ettem és ha megszabom, hogy melyik étkezésbe mennyi fér bele akkor kevesebb az esély túllépni.

2017. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírom mit ettem tegnap :) Egyébként hízni szeretnék,pontosabban izmot felszedni..Reggelire zabkása(banán,csokis proteinpor,dió,chia magok,görög yogurt) a suliban:smoothie(erdeigyümölcs mix+ görög joghurt),szendvics(tk kifli,cottage cheese,szalámi,paradicsom,uborka) otthon:két avokádós pirítós,zöldségek+zöld tea *1,5óra edzés* edzés után proteinturmix(1,5 banán,csokis proteinpor,kefír,kesudió) vacsora:garnélás rántotta 1sárgája,3fehérje+zöldségek lefekvés előtt:túró,egy kevés mogyoróvaj és mandulatej :) ez egy átlagos napom lenne,mint mondtam szeretnék felszedni,hetente 0,5 kg-ot ,ez kb.1980 kcal 47kg,167cm 13/L
2017. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hogy mi történt az első reggelijéből megmaradt háromnegyed banánnal, megette családtag? :D
2017. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!