Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire oke? Kb egy hete...

Ez mennyire oke? Kb egy hete elhatároztam, hogy csak akkor eszem, ha éhes vagyok, es akkor is normális kaját lehetőleg (húst nem szeretem, tehát az is kizárva). Azóta 1,5 kg-ot fogytam

Figyelt kérdés
Emellett nem sportoltam meg semmi, de úgy vettem észre, így kb 1000 kaloriat viszek be naponta es teljesen jól érzem magam
2015. máj. 24. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A kalória kicsit kevés, nem tudom, milyen magas vagy s hány kiló...

Amúgy ez így teljesen korrekt, szerencsés vagy, hogy ennyitől is fogysz, nem mindenkinek ilyen egyszerű. Mi számodra a normális kaja?

2015. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem teljesen oké, mivel nem táplálkozol normálisan és rendszeresen. Most kevés tápanyagot viszel be a szervezetedbe és lehet, hogy most fogysz is, de ismered a jojóeffektust? Amint újra visszatérsz a régi rendes étkezési szokásodhoz, visszafogod hízni azt, amit most leadsz!

Tanácsom inkább, hogy rendesen diétázz és legyen rendes étkezési szokásod! Mert amit csinálsz, szerintem, az nem nevezhető annak és egészségesnek sem!

És mivel húst sem eszel, ezért az abban lévő vitaminokat is illene pótolnod, ezt remélem eddig is megtetted!

Egy nap mennyi folyadékot iszol?

A táplálkozás még nem minden, rendszeres és kitartó mozgás nélkül hosszú távon nem sokra fogsz menni!

2015. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!