Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyak? Többi lent!

Hogyan fogyak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Gyorsan szeretnék fogyni. 170cm vagyok 21 éves és 80 kg. Probáltam már több diétát de nem váltak be. Ki tud egy jó diétát ami be is vált.?

2017. máj. 8. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyás lényege, hogy kevesebbet egyél mint amennyi energiát leadsz.


Vagy is egy normál ember 2000kalóriányit étkezik naponta, így nem hízik.


Minden ehetsz de ne fogyassz többet mint 1500kalóriát. Ezzel szép lassan fogsz fogyni, de végül is mindig mindent ehetsz, csak kevesebb mennyiségben... Mellette mozogjál. Kb egy év alatt 10kg-t le fogsz adni.


A legfontosabb, hogy kitartó legyél, és ne akarj 1 hét alatt 10 kg-t leadni.

2017. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Gyorsan fogyni ugyan lehet, de nagyon egészségtelen, és garantáltan jojózni fogsz, ha eszetlenül fogyókúrázol.


Ha tartós eredményt szeretnél, és nem visszahízni többszörösen, amit lefogytál, akkor először is kellene számolni az alapanyagcseréd, és az alapján belőni,hogy mennyit kellene enned ahhoz,hogy szépen biztosan a zsírodból veszíts, és ne az izmaidból.


Ha szükségd van segítségre, írj nekem, illetve szívesen elküldöm neked priviben egy facebook csoport linkjét, ahol minden segítséget megkaphatsz a sikeres fogyáshoz.

2017. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!