Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak le?

Hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves fiú vagyok és elhízott, ezalatt úgy ertem 170cm magas és 96kg súlyú.Egy héten 3 szor járok edzeni, csütörtök, péntek, szombat.És nem tudom,hogy hogyan fogyhatnak le 75kg rá és közbe mitt egyek(diétás kaja)
2017. ápr. 11. 21:27
 1/2 anonim válasza:

Semmi diétázást ne csinálj.Mindenre szűksége van most a szervezetednek,amit beviszel. Lefog menni rólad a plusz,mert a kamaszkorban felhasználja a szervezet.Még növekedhetsz is.Ezután fejlődik még csak ki izomzatod ,csontozatod .

Ha most diétázni kezdenél,a következő történne .Ahogy a szervezeted észrevenné megváltoztattad étrended,azonnal takarékra állitaná magát,1 dkg sem fogynál .

Fogyáshoz a sok mozgással járó sport való.Amiben a futás a fő szempont . Erönléti edzés csak az izmokat erősiti .

Napi rendszerességgel kellene többet mozogni.

2017. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De valamiről csak le kell mondanom pl:csak vizet és zero Cola ihatok nem? Vagy zöldség, gyümölcs,csirkemell,rizs, túró,tojás ehetek csak.
2017. ápr. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!