Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez is koplalásnak számít?

Ez is koplalásnak számít?

Figyelt kérdés

Tegnap a 3 főétkezésem kb 800-900 kalóriára jött ki. Emelett nem ettem, nem voltam éhes. Sportoltam 40 percet.

Most már próbálok többet enni, mert többen mondták, hogy alultáplált vagyok, szóval még ettem egy nagy tál gyümölcsöt (tudom, hogy nem a legjobb estére, de csak ez az ötletem maradt), de így is 1050 kcal körül jött csak ki. De már annyira tele voltam, hogy nem bírtam többet enni. Ez is koplalás, ha nem is vagyok éhes?



2017. máj. 14. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Persze. BMR alatti bevitel minden esetben koplalás. Az hogy nem érzed: igen, így védekezik az elme egy idő után. Szépen hozzászokik a kevéshez miközben amortizálja magát.
2017. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

ki kellene számolni az alapanyagcserédet, hogy megtudd, mennyi a minimális kalória mennyiség, amit be kell vinned. Ha az alatt eszel, akkor koplalsz, és tönkreteszed a szervezeted működését.

2017. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-1 nap nem gond, amúgy igen. Az éhség megbízhatatlan, léteznek emberek, akik SOHA nem éhesek, 2-3 nap totális koplalás alatt sem. Nálam étrendfüggő. Sok más embernél is, van, aki 800 kcal fölött képtelen ketogén diétázni, annyira laktatja az az étrend.


Meg kell oldanod a megfelelő kalóriabevitelt. Több étkezés, töményebb ételek, kevésbé laktató, de azért OK ételek, de valamit tenned kell. Mi lenne, ha tömegelni akarnál vagy biciklitúrákra mennél?

2017. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!