Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 3-szor és nem 5-ször...

Ha napi 3-szor és nem 5-ször eszem akkor is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Mert mindenhol azt olvasom hogy sokszor keveset. 1700 kaloriát eszem egy nap. Kb 300at le is dolgozok.Heti fél kg fogyok is és háromszor eszem egy nap nem ötször,így megfog állni a fogyás , vagy működni fog hosszú távon is? 160cm/75 kg/L Nyolcvanról indultam . Kb két és fél hónap alatt adtam le 5kilót.

2017. máj. 14. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Működni napi 3étkezéssel.
2017. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A napi kalória-és tápanyagbevitel számít inkább. Ha neked három részre osztva kényelmes elfogyasztani, nem probléma. Úgy is működni fog.
2017. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment az zöld :)
2017. máj. 14. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kizárólag napi 1 vagy 2 nagyon közeli étkezéssel tudok fogyni, felette kalóriatöbbletben eszem, mert éhezni nem vagyok hajlandó.


De amúgyis az összbevitel számít, nem az, hogy 1, 3 vagy 6 adagban eszed. Edd úgy, ahogy neked megfelel, ez nagyon egyéni. Én éheznék, ha a fogyáskor különösen kevés ételemet még többe osztanám, más pedig éhezne, ha 20 órán át nem enne. Különbözőek vagyunk, nincs ezzel baj.

2017. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!