Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy indíthatnám be újból a...

Hogy indíthatnám be újból a fogyást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sikerült lefogynom, már csak 3 centit szeretnék combról fogyni. De február óta stagnálok. Elkezdtem a ketogén diétát, csak az mésztésem cseszte el, belassult az anyqgcserém, arra volt jó. Azóta semmit sem fogytam. 1300 kcalt eszem naponta. Kevés szénhudrátot, lisztes cukros cuccokat kerülöm.
2017. máj. 16. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs valami bajod, valamit elég rosszul csináltál, ha lelassult az anyagcseréd. Van, aki ketogén diétában nem tud eleget enni, a koplalás pedig ketogénben is egészségtelen. De a ketogén nem való mindenkinek.


Egyél szolidan (nem túl keveset, nem túl sokat. az 1300 OK lehet, a súlyod nem lehet nagy, s gondolom, nem vagy nagyon aktív) a számodra szimpatikus egészséges étrenden, s ha ez kevés, mozogj többet, az az anyagcserédnek is jót tud tenni.

2017. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naponta kerékpározom egy órát, és egy órát sétálok. Hétvégén 8 órát túrazom hegyekben, ilyenkor 1800 kcalt eszem
2017. máj. 16. 17:41
 3/4 A kérdező kommentje:
152 centi, 46 kiló combjaim még nem az igaziak
2017. máj. 16. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy egy egészséges comb viszonylag vastag, ugye? Sok nagy izom van ott.


Ennyi mozgáshoz ennyi kalóriával fogynod kéne, bár ha izmosabb vagy s nincs felesleged, úgy nehezebb (de több izommal pláne fogynod kéne). Erre már nem tudok mit mondani, logikátlanul lassúnaktűnik az anyagcseréd, de éppenséggel nem koplalsz, mozogsz is, nem tudom, mivel lehetne megdobni. Kicsit több evéssel talán?

2017. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!