Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki már került jojó diétába,...

Aki már került jojó diétába, egy 10-15kilós fogyás után, az hogy próbált meg tenni a vissza hízás megállítása érdekében? Vagy hogyan tudta újra beindítani a fogyást?

Figyelt kérdés
Most 75kg vagyok és 85kg-ról kezdtem.18/L heti 2x járok kondiba + egészséges ételek

2017. ápr. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogyni akarsz még vagy csak sulyt tartani?
2017. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most pár hónapig tartani szeretném a súlyom :)
2017. ápr. 16. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat eloszor is en ugy csinaltam hogy amennyi kcalt ettem fogyokura alatt azt emelni kezdtem.Minden heten 50kcalt.Felemeltem annyira amivel jol lakok (kb 400zal emeltem meg) es igy minden remdben.Nem ugy eszek mint regen hanem pont amennyi eleg es nem vagyok ehes.Szerintem te is emeld meg,de lassacskan hogy hozza tudjon szokni a szervezeted.Talan neked sem jon igy vissza semmi:)
2017. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egészséges étrendben az a jó, hogy amikor megszokja a szervezeted, nem áll fenn a túlevés veszélye. Azaz pont annyit kívánsz és eszel, amennyi elég neked, ezért nem is kell a kalóriákat számolni. A testsúlyod megáll egy egészséges szinten és nem változik se fel, se le számottevően. De ehhez ki kell tapasztalnod, milyen ételek azok, amik neked jók.
2017. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!