Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy indíthatnám be a fogyást?

Hogy indíthatnám be a fogyást?

Figyelt kérdés

3 hónap alatt 9 kilót fogytam (74ről 65) kizárólag egészséges ételekkel, ahogy a nagykönyvben meg van írva, cukor-liszt-zsír kizárva, sok fehérje, kevesebb CH. 1 hónapja edzek heti 5x, súlyzós-kardiós, személyi edző által összeállított edzéstervet, fehérjeturmixot is iszom edzés után.

de már 1 hónapja nem moccan lefelé a súlyom a 65ről, és már ötletem sincs, mit tehetnék... nem hinném ,hogy ez az izmosodás miatt lenne, mert kalóriadeficitben vagyok (1200-1400), szóval az edzésnek épphogy meg kéne dobnia a fogyást... mit tehetnék? (annyi lehet a bűnöm, hogy minden nap eszem egy kanál mézet és sok gyümölcsöt is...)

volt valaki hasonló helyzetben?

20/L


2012. jún. 20. 15:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
A szervezet hozzászokott a megváltozott életminőséghez, drasztikusabb/keményebb edzés kell, vagy hosszabb ideig csináld amit most.
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az edzést még csak 1 hónapja kezdtem.. ha hozzászokott volna, akkor azért okozott volna némi fogyást is :( kb. 1 héttel az edzések kezdése előtt állt meg a fogyás, ezért is kezdtem bele az edzéstervbe, szóval nem hiszem hogy erről lenne szó :(
2012. jún. 20. 15:20
 3/14 anonim válasza:
Hát ez érdekes valóban. Futni nem szoktál?
2012. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
külön nem, súlyzós edzések előtt bemelegítésnek 10 percet csak. 2 súlyzós napom van, a harmadik nap pedig kardiónap, amikor 40 percet taposok. nem zabálok félre, nem sunnyogok el semmit, szóval egyre inkább el vagyok keseredve, semmi eredménye már 1 hónapja az erőfeszítéseknek :/
2012. jún. 20. 15:28
 5/14 anonim válasza:
51%

Akkor nem tudom mi lehet sajnos. Talán majd válaszol neked valaki aki ebben a témában jobban otthon van.

Egyébként a múltkor olvastam hogy van az emberben egy "elrejtett" gén ami még az ősember idejéből maradt fenn és ennek az a unkciója hogy ne engedje fogyni az illetőt. Állítólag több embernél okozza ez a fogyás sikertelenségét mint hinénk.


De azért ne add fel! Sok sikert!

2012. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy előzöm meg, hogy hosszabb távra megálljon a fogyás, hogy nem folyamatosan fogyókúrázok. Ha 1-2 napig kicsit több kalóriát viszel be, aztán ráállsz ismét a diétás étrendre, be fog indulni ismét. :)
2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sokan ajánlották ezt a töltőnapos dolgot, csak túl szépen hangzik, hogy igaz legyen :D kedves utolsó, te egészséges kajákból viszel be többet vagy akármiből, csak CH legyen? és kb hány pluszkalóriát?
2012. jún. 20. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Alapjáraton alig eszek szénhidrátot (2-3 naponta egy korpás kiflit reggelire), sem édességet. Amikor "szünetet tartok", akkor sem eszek többet 2000kcal-nál. 2 nap alatt nagyjából visszajön 2 deka. Ennél több még sohasem volt. De am ilyenkor sem eszek már 5 után, vacsira max gyümölcs, zöldség, de ebédre, ha úgy alakul belefér a gyros, vagy vmi tésztaféle (Nem tudnám örökre elhagyni).
2012. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nálam is visszatérő probléma, a megoldás pofon egyszerű. A szénhidráttal kell játszani. Növeld egy kicsit mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül, töltsd vissza az izmokba a glikogént. Ez egy két nap. Vagy fordított esetben épphogy csökkenteni kell. Ezt te tudod mennyit ettél. Szóval ennyi, ha állandó szinten van a szénhidrát előbb-utóbb leáll az egész fogyási folyamat. Pár napig szórakozz vele, aztán állj vissza az előtte lévő mennyiségekre.
2012. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet :) szóval az alap 1400 kalóriám mellé mondjuk + 100 g barnarizs vagy durumtészta megteszi? köszönöm a tippet :)
2012. jún. 20. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!