Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már rengeteget fogytam, de...

Már rengeteget fogytam, de jelenleg több mint fél éve stagnálok. Mi lehet az oka? Hogyan indíthatnám be újra a fogyást?

Figyelt kérdés

Tavaly 67 kilóból sikerült 52-re lefogynom.

Nem alkalmaztam semmi drasztikus módszert, nem sportoltam, viszont alacsony glikémiás indexű ételeket ettem.

Reggelire mindig tejet vagy joghurtot fekete csokoládéval.

Ebédre valami zöldségből készült ételt (krémleves, párolt zöldség, habarás és sűrítés nélküli főzelék), napközben magokat és zöld teát reggel+este. Vacsorára pedig fehérjét: tojás, sajt valami zöldséggel.

A mai napig így étkezem, viszont már lassan fél éve nem fogytam.

Már nem szeretnék drasztikus mennyiségű kilókat leadni, viszont úgy gondolom, hogy még rám férne egy kis "csinosítás", kb. -5 kg.

A hasam még mindig enyhén kidomborodik, de szerintem ez már inkább csak a kinyúlt szövetmaradvány lehet.

Mellből nem szeretnék fogyni, bár így is elég nagy a kosaram (E), a körméretem pedig hozzá irreálisan vékony (70), tehát akkor már végképp nem találnék melltartót az üzletekben.

Egyébként ez az egyetlen dolog, amivel viszonylag meg vagyok elégedve magamon.

És hozzáteszem: még mindig nem vagyok extrém sovány, tehát nem egy 170 centis anorexiás csajként mondom ezt.

Jelenleg "formás" kategóriába sorolnám magam.

A hasammal mit lehetne csinálni? Ha fogynék még 5 kilót, eltűnne?

Vagy és fűző (nem acélmerevítős!) orvosolná ezt ?

És hogyan tudnám újra beindítani a fogyást?



2017. máj. 2. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:

sport.

csinálj felüléseket

2017. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs honnan fogyjál, ennyi
2017. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha neked 70-es a hátméreted, ami egy gyereknek is kevés, akkor magadra vess.

Az 52 kiló az általános iskolás, 8. osztályának felel meg...........

Inkább hízni kéne okoska.

Előttem szólónak pedig igaza van!

2017. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
150 centi vagyok / 18L.
2017. máj. 3. 06:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is! Nyugodtan feltornázhatod magad 55-60-ra! Legalább lenne valami formád is!
2017. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Miért van az, hogy bárki bármilyen kérdést tesz fel, érdemben segíteni senki nem tud, és nem is akar, de azonnal van pár kéretlen gonosz megjegyzése. Nem azt kérdezte hány kilósnak szeretnétek őt látni, hanem tanácsot kért hogyan formálhatná a pocakját.

Látatlanban valóban nehéz bármit is mondani, de szerintem egy kis sport segíthet. Illetve kalkuláld újra hogy mennyit is kell egy nap pontosan enned. Lehet túl keveset eszel, vagy valamiből túl sokat. Tarts csaló napot néha. Pihend ki magad. Igyal sok folyadekot. Sok sikert :)

2017. máj. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sport nélkül fogysz, akkor lassul az anyagcseréd, hogy kompenzáljon; ha nem koplalsz, akkor is. Alak-formálásra és átmozgatásra van szükséged..
2017. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Itt a vége felé már leírták, de meg szeretném én is erősíteni, hogy valószínűleg neked inkább sport általi formálásra van szükséged, nem fogyásra. Ezen a ponton azt kellene csinálnod, hogy búcsút intesz a fürdőszobai mérlegnek, bemutatkozol a tükörnek, és edzeni kezdesz. Lifetilt oldalon van csomó edzésterv, legtöbbje kifejezetten csajoknak. Ha mégis ápolnád a viszonyt továbbra is a mérleggel, ne lepődj meg, ha azt látod, hogy nagyobb számot mutat, az izom nehezebb a zsírnál. Tehát sporttal lemegy majd az a kis felesleged is, viszont izmokat formálsz vele, ami kiemeli a vonalaidat, szép alakot csinál neked, amivel idővel elégedett leszel (lassabb folyamat a fogyásnál), hiába mutathat a mérleg akár 55+ kilónyi testsúlyt is.
2017. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!