Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 20-30-40 evesen ki mit sportol...

20-30-40 evesen ki mit sportol vagy mozog és heti hányszor? Szeretnek én is mozogni az egészséges eletmodert de nem tudom mit meg hogy mi tartozik bele a külön mozgásba az eletmodhoz

Figyelt kérdés
2017. máj. 21. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Huszonévesen semmit sem csináltam.

30-as éveimben: jóga, futás

40 felé közeledve áttértem a konditeremre.

2017. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok.

Futok, kerékpározok (nem a szokásos boltba járás, hanem afféle "céltalan" tekerés csak a mozgás kedvéért át a szomszéd faluba/városba és vissza). Vettem néhány itthon használható eszközt, súlyokat, gumikötelet, hevedert és itthon végzek erősítő edzéseket.

Néha, ha van társaságom elmegyünk fallabdázni.

Külön mozgás tehát igazából bármi, ami pulzusemelkedéssel jár és minimum 30 percig tart naponta.

Végig csinálhatsz egy fitnesz/aerobic videot vagy amihez kedved van. A kezdet nehéz csak, mire megtalálod a kedvedhez való mozgást utána már jön magától minden.

2017. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

30 vagyok.

Heti 4-5 crossfit edzés, néha kondival vegyítve. Jó időben futás vagy úszás is hozzájön.

2017. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

kondi, bringa, túra


amúgy ez annyira egyénfüggő, pl ha monoton a munkád akkor lehet nem a legjobb a repetiív monotonabb sportok, pl futás, bringa,


vagy ha épp nincs sok időd, szintén nem a bringa a legjobb, mert rohadt időigényes sport ám, még a futáshoz képest is,


ha nem szeretsz másoktó függeni akkor a csapatsportok sem neked valók /nem jönnek el a többiek, kimarad a focimeccs, ilyesmire gondolok/


anyagi és egyéb lehetőségeid is behatárolhatják, illetve hogy mihez van kedved, pl ha túlsúlyos vagy, akkor lehet nem futással kéne kezdeni és társaik.

2017. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!