Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csalonapon hany kaloriaval...

Csalonapon hany kaloriaval esztek tobbet mint dieta-napokon?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran van nalatok?
2017. máj. 27. 17:28
 1/4 Krisz85 ***** válasza:
100%

nincs csaló napom, csak csaló kajám heti 1, az is általában diétás, csak megengedek extra összetevőket is, kis majonéz hozzá ilyesmi. Olyasmiket amit alapesetben tilos lenne, de csak kis mennyiségben, heti 1x, ez azért nem vág haza a diétának, aztán amikor már nagyon stagnál a forma, akkor már ez is kimarad,


aztán megvonom a hüvelyeseket, a tejtermékeket és megy az alacsony nátrium bevitel, na az gyilkos...

2017. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Súlytartó+500
2017. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 500-1500 (régen ment 2000-2500 is, de ahhoz már igyekeznem kell, mint a gyomorszűkítő műtéteseknek. természetesen ez nem fordult elő minden hónapban), ez nagyon változó. Ha tartom a diétát és az evési ablakom sem nő túl nagyra, akkor 500, ha nem, akkor általában sokkal több, mert éhes vagyok kalóriaegyensúlyban is... Épp emiatt a nekem nem való étkezéseket csak akkor iktatom be, ha nagyon szükségét érzem s vigyázok a mennyiségre is.


Milyen gyakran? Az is változó. Régen, amikor még fogytam s kövér is voltam, heti 1-2 nap volt, aztán a jóval nehezebb későbbi fogyási szakaszomban nem volt, most igyekszem ritkán kilengeni és nem megy, így ez nem számít. Legfegyelmezettebb stílusomban 5 napig bírom.


Ideálisnak 1-2 hetente 1 lazább napot/étkezést tartok, lehetőleg tartva a diétámat, csak a kalóriát (s kicsit a szénhidrátot és a zsírt) emelve. Ha szigorúbb a szálkásítás, akkor a kilengésnek kalóriadúsabbnak kell lennie, kell egy igazán jóllakató nap. De az egyenletesebb stílust preferálom, alapból kis deficit és néha nulla vagy enyhe többlet.

2017. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem diétázom, mert csak egyszer élünk és én minőségi életet akarok élni nem pedig mennyiségit. Nem csalok, mert nem tartóztatok meg magamtól semmit.
2017. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!