Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti 1 csalónappal működhet a...

Heti 1 csalónappal működhet a fogyás?

Figyelt kérdés

1500 ckal a keretem.

Durván 6-8 kiló felesleg van rajtam.

Vasárnaponként engedélyezném magamnak hogy maximum 1000 kalóriával túl lépjem a keretet.

Ilyenkor bármit ehetnék/ihatnék amit csak megkívánok.

Szerintetek hülyeséget csinálnék ezzel?

Olvastam hogy minden diétába kell egy csalónap.



2017. jún. 17. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,igy könnyebben menne,mert nincs tiltas es igy legalabb nem lesznek zabarohamaid.
2017. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, én nem tartottam ilyen csalónapot, de sokaknak működik. Nekem a fogyáshoz szükséges életmód-változtatást szerintem komolyan kellett gondolni és hinni abban, hogy az új szokások jobbak a régieknél. Jó étrend mellett a falásrohamokat a rendszeres étkezéssel lehet elkerülni, nem azzal, hogy heti egyszer bezabálsz minden sz...rt.


Plusz édesszájú voltam, és a finomított cukorról, péksütikről csak zéró toleranciával tudtam leszokni úgy, hogy már egyáltalán ne is kívánjam. Ha mindem héten beiktatok egy napot, akkor csak egész héten sóvárogtam volna megint.


Ezen kívül pár hét alatt a szervezetem megszokta a normális, egészséges étrendem, és totál kiakad a gyomrom meg az emésztésem, ha eltérek tőle.


Ettől függetlenül ha ünnep volt/van vagy úgy alkul, megeszem ebéd után a sütit, amivel megkínálnak, csak nem mértéktelenül és minden héten, hanem alkalomszerűen és egy darabot.

2017. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tartok csalónapot, így is sikerült 12 kgot fogynom. Persze gyorsabban fogytam volna, de azért enni jobban szeretek. :'D
2017. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el: [link]
2017. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Mostmár biztos hogy a vasárnap nálam csalónap lesz. :)

500-700 többlet kalóriát engedélyezek magamnak.

Nem fogok egésznap csokit zabálni,de simán beleférhet egy lángos,esetleg egy somlói vagy egy kis pizza.

2017. jún. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!