Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi haromszor csak Corn...

Ha napi haromszor csak Corn Flakest eszek akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
A kerdesem az hogy ha napi haromszor egy 3 decis talnyi Corn flakest eszem tejjel az kb. mennyi kaloria? Fogyok vagy hizok tole?

2017. jún. 14. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem könnyebb normálisan, egészségesen, élvezetesen táplálkozni, és szép lassan, fogyni úgy, hogy egyre csinosabb is legyen, mint csak azon a szemét vackon élni egyhangúan. Kit érdekel, hogy fogynál-e tőle? Beteg leszel, az biztos, ha kalóriadeficitbe kerülsz, akkor fogysz, de az is biztos, hogy főként izomból + hiánybetegségeid lesznek. Legyen már eszed!
2017. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Természetesen, fogyni fogsz, azonban előreláthatatlan károkat okozhat a szervezetedben, ha hosszabb távon éled ezt az egészséges életvitelt. Tudom, hogy nehéz, és néha a drasztikusabb lépésekhez folyamodik az ember, azonban gondold át. A szervezeted megijed az alacsony tápanyagtartalmú ételektől, és gyorsabban szeded vissza, mint ahogy leadtad a kilókat. Azt ajánlom, hogy egyél naponta többször ( akár 5-6x ) gyümölcsöt, mellé valami egészségesebbet, mint a Corn flakes, és mozogj. Sokkal energikusabbnak, élénkebbnek fogod érezni magad és hatékonyabban fogsz fogyni is! Higgy nekem!
2017. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a fogyatékos qrva istenit!
2017. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért etetik a sertést kukoricával, hogy hízzon.

Fogyásra nem éppen jó.:)

2017. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld, mert be fogsz sokallni tőle, és allergiás leszel taláb az összes összetevőjére. Én is csináltam hasonlót lapkasajtos zabkásával, és 2 hét után mindkettőre allergiás lettem. Meg úgy kb az összes tejtermékre stbstb. Nem gondoltam bele, hogy lesz következménye, évek óta evészavaros vagyok. Inkább egyél párolt zöldségeket meg diétás kajákat.
2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blondie.W ***** válasza:
79%
Kérdező, te NAGYON HÜLYE vagy!! -.-
2017. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!