Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat rontottam egy ilyen...

Sokat rontottam egy ilyen "csalónappal"?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy zabálhattam ennyit :/

Reggeli: 100 g cottage cheese, 100 g feta, 50 g light trapista, 50 g sajtkrém, 100 g lágy sajt

Tízórai: egy alma

Ebéd: saláta és olívabogyó egy púpozott kiskanál tejszínes tormával és egy evőkanál olívaolajjal

Uzsonna/Vacsora: 250 g sovány joghurt összekeverve egy evőkanál olívaolajjal, egy evőkanál ketchuppal, és egy evőkanál knorr bolognai porral


Mentségemre lehet, hogy egy órát toltam a futópadon, de nem tudom ez mennyit számít, hiszen ezt amúgy is szinte minden nap csinálom.

Ajj, totál kétségbe vagyok esve :( Légyszi írjatok.



2014. okt. 21. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a csalónap? AKkor mi neked a fogyókúra??? Nekem kb. ez a reggelim.
2014. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan csak imádkozni merek, hogy van egy-két lelkes troll, aki unalmában ezeket a kérdéseket gyártja. Nem merek belegondolni, hogy ilyenek élnek ezen a bolygón, és szaporodnak is. Darwin forog a sírjában.
2014. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz kajálás, még alapnapnak is kevés, a minősége...
2014. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem csaló nap.


Nagyon rosszul csinálod, ha ettől van bűntudatod.

2014. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-1 ilyen éhezős csalónappal nem rontasz el semmit, de ha ezt szeretnéd folytatni ne vegyél télre már nagykabátot, nem lesz értelme már....OMG!
2014. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A reggelim rengeteg volt és ráadásul tömény is, így egész nap tele voltam :/ De örülök, hogy szerintetek nem szúrtam el nagyon :D
2014. okt. 22. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!