Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyiben befolyasolja ez a...

Mennyiben befolyasolja ez a fogyokuramat?

Figyelt kérdés
Ev eleje ota egy kvazi eletmodvaltason megyek keresztul, nagyjabol minden rendben is volt azota, tudtam kovetni a szabalyokat. Az elmult ket napban viszont kulonbozo okok miatt nem ugy tudtam etkezni ahogy kellett volna. Nem, nem ettem tul magam es nem is egeszsegtelen cuccokal, hanem inkabb eppen az hogy tulsagosan keves taplalekot vettem magamhoz. Tudom hogy a tul keves etel karos, nem is akarom ezt tovabb folytatni, sot most se ez volt a cel de egyszeruen nem tudtam tobbet enni. A kerdesem az lenne hogy emiatt a ket nap miatt nem borult fel a fogyokuram igaz? Tehat ha mlst ugyanugy visszaterek az eddigiekhez attol nem fogok hizni ugye?

2017. jún. 20. 09:06
 1/3 Csori96 válasza:
Semennyire sem befolyásolja.
2017. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem befolyásolja hiszen nem többet ettél hanem KEVESEBBET amitől csak jobban fogysz de NEM EGESZSÉGES hosszabb ideig!
2017. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egeszseges, ezert is irtam hogy nem akarom ezt igy folytatni csak egyszeruen igy jott ki a lepes kulso tenyezok miatt. De akkor megnyugodtam. Azota az elmult ket napba mar visszatertem az eddigiekhez
2017. jún. 21. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!