Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1200-1300 kcal kell a sulytart...

1200-1300 kcal kell a sulytartashoz?

Figyelt kérdés

Tobb oldalon is kiszamoltam es ezt hozta ki mindenhol!

Sajnos koplalassal fogytam le kb.1 honapja(megbantam).

Mostanaba 1000 kcal korul eszek(nem mindig erem el de probalkozok),azelott 400-500 kcal-t ettem.

Most hogy mar kb. 2 hete 1000 kcal-t(vagy kicsit kevesebbet) eszek azt veszem eszre hogy tartom a sulyom.

Nem szeretnek tobbet fogyni,de ha tobbet ennek hiznek nem?

Nekem a sulytartashoz akkor 900-1000 kcal kell es mondjuk 1500-el mar hiznek?

15/L



2017. júl. 10. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol számoltad ki, de nekem a súlytartáshoz 1800-2000 kalória kell. Pedig egy vékony nő vagyok.

Ez az 1300 gondolom, a minimum, ami ahhoz kell, hogy egyáltalán létezz és na halj meg, ha meg sem mozdulsz egész nap és semmit sem csinálsz.

2017. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom,hogy az 1300 inkább az alapanyagcsere szükségleted.

Nem lehetsz olyan alacsony és vékony,hogy ennyi ehess csak súlytartáshoz.

2017. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
172 cmm es 44 kg vagyok
2017. júl. 10. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!!!!!

Azonnal menj orvoshoz!

Te nagyon beteg vagy!

Én szintén ilyen magassághoz, amikor 52 kiló voltam, úgy néztem ki, mint egy csontváz. Akkor te 44 kilóval úgy nézhetsz ki, mint aki már haldoklik.

Neked hízni kell, nem súlyt tartani.

De gondolom, te ezt nem látod, úgyhogy irány egy jó pszichológus.

2017. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan, a fogyókúra témakör komplettül átment Országos Anorexia Fórumba.


Kérdező, kórosan és súlyosan alultáplált vagy, minimum tíz kilót kéne magadra szedni, és még akkor is vékony lennél.


Gondolom a szüleid tojnak rád, ha nem vittek orvoshoz eddig. Menj te magadtól!

2017. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) Én is szinte pontról pontra ugyanebben a cipőben járok. Nekem is mondták h menjek orvoshoz, híznom kell stb stb. :D én nem bátorítani foglak mert ez nem jó amit csinálunk. De nekem sikerult mar nagyjabol kilabalnom belole szoval neked is fog :)

Aprankent noveld a kaloriakat. Hetente mondjuk 100-zal. Vidd fel egeszen 1700-1800-ig ha sportolsz (talan meg tobb is mehet) ha nem 1400-1500. De ajánlom hogy sportolj mert nagyon szepen meg fogsz izmosodni :)

En is azt hittem h 1100-1300 kaloriaval elleszek en sulyttartani, heti 5 sporttal... sose gondoltam hogy meg fogok tudni enni 1600 kaloriat... hat kepzeld el most itt tartok :) es szeretnem meg novelni mert meg nem hiztam semmit (izomra szeretnek persze) es nagyon alacsony a sulyom. :) ne felj en sem hiztam :) amit a kalkulátor valoszinuleg kiszamolt neked az az alapanyagcsered ami ahhoz kell h tulelj ha egesz nap fekszel. Ehhez meg nagyon sok hozzaadodik :)

Kerlek egyel, nagyon fontos, hogy nojj, menstrualj (nem tudom te h vagy vele, de nekem meg mindig nem jott vissza), fejlodj es ne ugy nezz ki egesz eletedben mint egy gimis :'D mindig muszaj elerned a jelenlegi kaloriakereted. Es igen nehez lesz de motivaljon h egeszseges akarsz lenni.

Sok sikert kivanok :)


15/L

2017. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Másnak azt mondanám, 1500-1800 alá ne menjen. Te egyél annyit, amennyit bírsz és bizonyára edzenek sem ártana, elég sok kilót fel kéne szedned...
2017. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy neked nagyon kevés kell a súlytartáshoz, az esetleges anyagcserelassulást nem nézve is, extrém nehéz a csontsoványságot fenntartani, a test természetesen egészséges szintre akar hozni, hisz életben akar tartani hosszú ideig.
2017. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. júl. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!