Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1600-1800 kcal/nap reálisnak...

1600-1800 kcal/nap reálisnak tűnik a súlytartáshoz nekem?

Figyelt kérdés
167 cm, 46kg 16 éves lány vagyok. Heti 2x van 1 órás kickbox eddzésem, de van olyan hét amikor ez kimarad (pl. most téliszünetben is) Szóval nem élek nagyon aktív életmódot, viszont nem is az van, hogyitthon ülök egész nap.. Városba mászkálunk, itthon segítek sütni főzni,stb.. Szóval olyan átlagos életmódot folytatok. Reális lehet nekem ezek mellett a napi 1600-1700kcal? Cukrot nem eszek szinte egyáltalán, keyeret teljes kiörlésűt, tésztát durumot, barnarizst, sok zöldség, gyümölcs,húsok, tejtermékek.. igazából mindenfélét eszek, csak a hízlalóbb kajákkal mértéket tartok. Szóval ugye ennyi kalória még nem túl sok nekem, ugye? Az alapanyagcserém 1400kcal, és ugye ez az alap amit eléget a testem, ha csak egyhelyben fekszek, de én ugye nem csak fekszek egész nap.. szóval ez így ideálisnak tűnik nem?
2014. dec. 20. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiszámoltad, hogy napi 1400kcal-t égetsz el az egyhelybenfekvéssel (az internetes "mond meg hány kg vagy és megmondom mennyi az alapanyagcseréd" dolgoknak ne higgy") akkor azt is kitudod számolni, hogy mennyi kell súlytartáshoz
2014. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha kitudnám, nyilván nem tettem volna fel a kérdést. Mindenhol más eredményt ad ki, ezért is írtam ki ide. Gondoltam vannak, akik jobban értenek ehhez. Köszönöm a haszontalan választ.
2014. dec. 20. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Cöhh.... és még neked áll följebb.
2014. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább hízni akarnék nem pedig súlyt tartani.
2014. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudja neked senki sem megmondani, próbálj ki x-et egy hétig, ha híztál egy kilót, akkor lejjebb mész 100-zal, ha fogytál akkor feljebb. Minden ember más és más, csak saccolni lehet, hogy kinek mennyi elég.
2014. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. dec. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!