Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti mit esztek este ha fogyóztok?

Ti mit esztek este ha fogyóztok?

Figyelt kérdés
Este voltam edzeni keményen,aztán haza tekertem bicóval 15 km volt jó sok energiát elégettem szerintem és nem is ettem semmit 18 óra óta, lefeküdtem aludni de hajnali 3 ig szenvedtem nem bírok aludni enyhén szédülök is. Végül megettem 3 pudingot meg 1 nutellás fánkot. Mit tehetnék, hogy végre ne kelljen ennem alvás elött és bírjam?
2017. júl. 26. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17:59kor még szabad enni? Ha megfelelő tipus vagyok
2017. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző, teljesen mindegy, az ember maga határozza meg a diétás szabályait, jó esetben. Nekem van egy hozzávetőleges 4-5 óra (illetve inkább az első étkezésem elkezdése plusz az aktuális tervezett evési ablakom mérete, de szinte mindig ugyanakkor kezdem a napot evés szempontjából), de ha nem tudok eleget enni, akkor eszem 8-kor is, mert nem ezen múlik semmi. Én ma fél 6-kor még bőven 1000 kcal alatt voltam, ez rendkívüli, de egyszerűen nem ment több, de ez így több szempontból se jó, így rádobtam még valamit este (ráadásul főleg gyors cukrot és zsírt, mert ez volt logikus).

Nem vagyok gép, a rugalmasság nem árt s annak ismerete sem, mihez kell körömszakadtáig ragaszkodni, mi jó általában, de van kivétel s mi az, amit mások ajánlanak, de számunkra értelmetlen vagy káros.

2017. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ha fogyni akarsz, akkor puding és fánk lehetőleg ne legyen otthon, és akkor nem fogsz azt enni. Én túrót szoktam enni egy kis joghurttal, amit megízesítek. De ehetsz akármilyen normális, tápanyagdús kaját, de az üres kalóriákat, mint a fánk, kerülni kéne.


By the way, a fánk nem monoszacharid, ugyanis lisztből és kristálycukorból van a szénhidráttartalma. Előbbi összetett, utóbbi diszacharid.

De egyébként tök mindegy, hogy hány cukormolekula van összetapadva. A szénhidrát az szénhidrát, csak a finomított gyorsabban szívódik fel, legyen az akár összetett, akár egyszerű. A keményítő is képes nagyon gyorsan emelni a cukrot, lásd a fehér lisztet, vagy a vitargot. A legtöbb tésztaféle, gabona glikémiás indexe magasabb, mint a gyümölcsöké, holott a gyümölcsben valóban többnyire monoszacharid van.

2017. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KÖszi
2017. júl. 28. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!