Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 600 Kalória Bevitel az...

Napi 600 Kalória Bevitel az nagyon rosz?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 154cm és 54 kiló! Elég dagadt vagyok és kb már 3 hete csinálom a kalória számlálást a kalóriabázis alkalmazással! Nagyon kevés ha 600 kalóriát viszek be egy nap? Kérlek ne hurogjatok le...!

2017. júl. 27. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A duplája minimum kellene.
2017. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hurroglak le,de k@rva kevés ne viccelj.

Duplázd meg,az talán nem lesz túl kevés a magasságodhoz/kilódhoz.

2017. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

na 12 évesen most dönt úgy a szervezeted, hogy vészhelyzetre átáll...és minden falatot alaposan feldolgoz. Neked nem szabadna 600 kcalon élni. Remélem titokban még hozzáeszel ugyanannyit, mert ha nem, akkor hazavágod a szervezeted..ezzel várhatnál egy kicsit.

Kiskamasz korban még változik a test, lehet, hogy öt év múlva már 190 leszel, 70 kiló..most ne divatozz...hagyd az evolúciót szöszmötölni.


nem hurrogtalak le.

2017. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én meg lehurroglak, az agyamra mennek az anorexiajelölt tinik. Hol vannak a szüleid, amíg te koplalsz? 500 kalóriával kórházban táplálnak extrém elhízottakat, olyan többszáz kilósokat! Ne gondod már, hogy ha ilyen szélsőséges módszerekkel lefogysz, akkor az úgymarad! Visszajön, mint a huzat, még több is. Ebben a korral, ezekkel az arányokkal nem kell fogyókúrázni, semmi baj nincs veled. Ahogy nőz, majd nőiesedik az alakod.
2017. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, az nagyon-nagyon kevés. Pláne, hogy fejlődő szervezetről beszélünk. Csak azt nem értem, mi az, ami 600 kalóriába belefér? Miket eszel?
2017. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is legalább a duplája! Nem hurroglak le de ez nem jó. Inkább egyél rendesen és sportoldd le :) szerintem fogsz még nőni ;)
2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum duplázd meg. Nem vagy dagadt kicsit sem, felesleged van, pont. Tudom, hogy a tinik nagyon tudnak drámázni, de NEM ez a dagadt.
2017. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
ja nagyon dagadt vagy....idióta marha
2017. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 54 kg határeset a magasságodhoz képest. Ennél kövérebb valóban ne legyél. De !!! 600 kalória az nagy semmi. Ha kórházba akarsz kerülni, akkor folytasd nyugodtan. A zsírt sem 1-2 hónap alatt zabáltad fel magadra, lefogyni sem rövid idő alatt kéne. Feltéve, ha tartós eredményt akarsz. Inkább egyél egészségesen és mozogj eleget. Nem lesz gyors eredmény, de tartós lesz. A legnagyobb hülyeség koplalással, diétával fogyni az életmód váltás helyett.
2017. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönőm mindenkinek a válaszokat..Es azokat is meg értem akik olyat írták hogy milyen hülye vagyok meg minden...Mert igazuk van valamilyen szinten....!
2017. júl. 28. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!