Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi legyen a kalória...

ReniVagyok:3 kérdése:

Mennyi legyen a kalória bevitel és mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, aki most 165cm és 67kg.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyit egyek edzés melett, hogy tudjak fogyni? Hány kalóriát kell ennem? És mit ajánlotok mit egyek?

Amit szoktam enni: tojás, sajt, gyümölcs, zöldség, teljes kiörlésű kenyér, zöldségek

De ezzel eléggé éhezem :/

Előre is köszönöm!



2016. júl. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem eszel rosszul (a kenyeret ugyan nem tartom jónak, de nem kell mindenkinek ugyanúgy ennie). Ha éhezel, egyél többet.


Senki meg nem tudja mondani, hogy mennyi kalóriára van szükséged. Én kiindulnék mondjuk 1800-ból, de ez van, akinek sok, főleg, ha tempósan akar fogyni, bár semmi gond a lassú fogyással ekkora feleslegnél s ilyen zsenge korban. Ha sokat edzel s gyors az anyagcseréd, akkor pedig akár kevés is lehet.

Ki kell tapasztalni, egyáltalán mit bírsz. Én a kis kalóriadeficittől is éhezni szoktam, na ilyenkor étrendváltás és több mozgás tehet jót, nekem még van hova fokozni az aktivitást.

2016. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, amit eszel, hanem az, hogy mennyit ! Túl sokat eszel, ehhez nem kell többet hozzátenni.
2016. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oke koszonom.

De ebedre nem keves a gyumolcs vagy a tojas es a zoldseg. Mert reggelire is ezt eszem

2016. júl. 16. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Heti pár óra mozgás mellett 1800 körül, de ezt neked kell kitapasztalni, hogy mennyi kell a szervezetednek.


Én 10 centivel magasabb vagyok, és 1700 alatt szoktam enni általában ,és nem éhezem.


Az adagokra nagyon kell figyelni. Olyan étrendet alakíts ki amit fogyás után is tartani tudsz, különben vissza fogsz hízni. Ha szereted a tésztát, krumplit, nem kell elhagyni, csak ritkábban egyél ezekből, pl ne hetente többször.

2016. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke koszonom :)
2016. júl. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!