Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt az életmódot folytatom,...

Ha ezt az életmódot folytatom, nőhetek?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó : [link]


Ha ezt követem,akkor nőhetek ezt leszámítva?



2016. nov. 25. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ettol nem fogsz noni, nincs olyan etkezes amitol nohet az ember.


Sokkal jobban szamit a genetika, az hogy koraszulott-e vagy nem, ill. a csecsemo es kisgyermekkori taplalkozas.

2016. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez miféle sz4r étrend? Margarin, karamella, franciasalátával töltött zsemle vacsoraként????
2016. nov. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiú vagy lány? Milyen magas vagy, és milyen magasak a szüleid, esetleg idősebb testvére(i)d?

Az én véleményem a fenti étrendről ott ment át erősen negatívba, amikor megláttam, hogy egészségesnek beállított étrendben karamell, puding és margarin szerepel. A kockasajtról, lekvárról, párizsiról és társairól, gyümölcsjoghurtról nem is beszélve. Feldolgozott és cukros ételek garmada, megfejelve jó sok (bolti) tejjel, amit sok ember meg sem tud emészteni.

Pusztán sok kalcium bevitelével (amint ezt említik is) nem feltétlenül lesz erősebb a csontozatod vagy fogsz nőni. A tejivásról sem lehet tudni, hogy valóban segíti-e a csontépülést, vagy éppen gátolja, erről vannak viták.

Ld. ezt a cikket: [link]

Az viszont elég valószínű, hogy a kristálycukornak a csontokra is kellőképpen káros hatása van, ld. pl. itt:

[link]

(Igen, tudom, hogy van benne reklám, és a fruktózról mint édesítőszerről írtakkal sem értek egyet, de a lényeg le van írva.)

Az első cikkben pedig megtalálhatod, milyen vitaminok és egyéb tápanyagok szükségesek az erős csontokhoz. Ezeket célszerű természetes ételekből bevinni, a neten nem nehéz hozzá táblázatokat találni, miből milyen ételben van sok.

2016. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg se nyitom, nem akarok elajulni.
2016. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Genetika szabja meg, mekkorára fogsz nőni. Ha egészségesen (megfelelő mennyiségben és minőségben) táplálkozol, nem terheled túl a tested, nem betegeskedsz, akkor eléred a kódolt méretet.
2016. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jók a linkelt cikkek, de ha nem vagy laktózérzékeny, nyugodtan igyál tejet.Én kamaszkoromban napi 1-2 litert ittam intenzív sport és egészséges étrend mellett, és 192 centire nőttem. Nyilván megvolt bennem a genetikai potenciál, ami ezt lehetővé tette, de szerintem a tej is segített.
2016. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!