Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?! El fogok...

Arimyevery kérdése:

Most mit csináljak?! El fogok hízni?

Figyelt kérdés

Megszeretnek gyogyulni es egezsegesen etkezni mert sajnos eddig nem ezt tettem, de szeretnem ha nem hiznek,most 41 kilo vagyok es nem akarok elhizni. Szeretnek izmos,vekony labakat. Ezt az etrendet talaltam ki: reggelire egy teljes kiorlesu piritos vegan vajjal

Uzsonnara gyumolcs turmix

Ebedre parolt zoldsegek,egezseges dolgok

Vacsira gyumolcs turmix

Emellett persze sportolnek is heti 2-3x +itthon erositek es tornazok. Szerintetek ez jo?!



2015. nov. 17. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? 41 kiló elég kevésnek hangzik.


A fehérjebevitel hol marad? S a kalória? Lehet, hogy van elég, csak ugye mennyiségek nélkül nem látszik.


Mi az "egészséges dolgok"? Mert a párolt zöldség az a közel semmi kategória, hacsak nem ipari mennyiségeket fogyasztasz (vagy zsíradékot, van, aki azt is párolásnak nevezi). Ami nem lehetetlen, kényszerhelyzetben én is betolnék mondjuk 2 kiló répát és borsót, ha nem lenne más. (Nagyon szeretem a zöldségeket, csak nem kizárólag őket eszem ebédre.)

2015. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*zsiradékot
2015. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés. Miért kulcsszó az anorexia?

Illetve kettő. Vegán vagy (avagy igen közel állsz hozzá)? Mert akkor nem ártana képben lenned a megfelelő tápanyagbevitellel kapcsolatban. Kis kalóriaigényű (41 kiló, ugye... bár ezen mozgással lehet segíteni, úgy értem, a kalóriaigényen, de akár a súlyon is) vegánként nagyon tudni kell, mit csinál az ember.

2015. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat egeszseges dolgokon a kifejezetten BIO dolgokat ertem,peldaul sima teszta helyett koles teszta,kuszkusz,köles dolgok stb
2015. nov. 17. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem. Viszont még mindig fennáll a kérdés, hogy fehérjét miből viszel be...
2015. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 10 éves vagy és 140 centi, akkor jó a 41 kiló. Ha viszont idősebb vagy és magasabb, akkor az anorexia határán billegsz.

Egyébként izmos, vékony láb NINCS. Sorvadt vékony láb van, de ami izmos, az nem vékony. Az formás.

A mozgás jó dolog, de mellette próbálj meg néha ÉTELT is enni, különben hamar véged lesz.

2015. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jogos, nekem is fura volt az izmos, vékony láb... Főleg a comb, tele van igen nagyméretű izmokkal, ha azok picit is fejlettek, akkor elég vastag lesz a comb, ez így működik.
2015. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó. Az egész kis terved halálra van ítélve.

Mielőtt elkezded megtervezni a világmegváltó diétádat, ami most jelenleg egy fogyni vágyó embernek is kevés lenne, előbb fejben nőj fel a feladathoz. Most ugyanúgy gondolkodsz, mint amikor 40 kilósra koplaltad magad. Rettegsz a hízástól. Ugyan a magasságodat nem írtad, de feltételezem, hogy kb 10 plusszal lennél az egészséges tartományban, ami igenis hízást jelent. Btw, olyan gyenge lehetsz, mint a harmat, hogy akarsz így súlyokat emelgetni?

Keress fel egy pszichológust és egy dietetikust, aki összeállít neked egy normális étrendet. Most első sorban az egészséged, és az életerőd visszaállítása legyen a cél, ne az izmos combok.

2015. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hízzál, nem fogsz elhízni, de valamennyit kell híznod, mert így borzalmas lehet. Kivéve, ha egy alacsony kislány vagy.

Elolvastam a kajádat, hát szinte nem is eszel semmit sem.

A gyümölcs turmix nem étkezés.

Egyébként nem lesz vastag a lábad, ha izmos. Gondolom, nem testépítő akarsz lenni, hanem csak szeretnéd, hogy formás legyen és látsszon egy kicsit, hogy vannak izmaid.

2015. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
14 vagyok es 160 cm de nem latszik ez a 40 kilo... Inkabb 50-nek nezek ki mint 40nek. Pszihologushoz egyebkent most kezdtem jarni
2015. nov. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!