Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Anyám miért nem tud lefogyni?...

Anyám miért nem tud lefogyni? Mitcsináljon?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt még jól nézett ki,majd szedett magára rengeteg kilót zabálása miatt.


Mostmár intenzíven sportol és 1 év alatt ledobott magáról 20 kg-t (sportolással)


Mai napig is sporol.

Péksüteményt reggelizik,nem ebédel,vacsorázni meg virslit szokott vagy tojást de sokszor eszi az ebédre készített főételt. (Nem tud ebédelni,mert hajnali 6tól 3-4ig dolgozik)


1,7 l folyadékot visz be kb,nem eszik gyümölcsöt,alig eszik zöldséget,nem eszik édességeket (csoki,chips)


Amúgy 43 éves és most 68 kg/155 cm (lötyög rajta a háj,mielőtt azt írnátok,h nem kell neki fogyni)

Nem alakul semmit sem már a konditerembe.

Edzőt fogadni pénzpazarlás lenne...


Segítenétek?

Köszi! <3


2017. júl. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ez az étrend egy raklap szär. Keress a neten "szálkásító étrend nőknek" címszó alatt.
2017. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk kezdhetné azzal hogy a péksüteményt meg a virslit normális dolgokra cseréli. Az egész étrendje műkajákból áll amiben semmi értékes tápanyag nincs. Reggelre mondjuk ehetne teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset sok zöldséggel. Ha nagyon édesszájú akkor egyen gyümölcsöt. Estére a tojás nem rossz ha nagyon nincs ideje mást összedobni, de a köret legyen valami zöldség.
2017. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fogy, egyen kevesebbet!
2017. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mórázzon sokat!
2017. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hajnal 2től dolgozok 10-11ig mégis tudok enni, ha van szünetem. Ahogy előttem írták, olyan élelmiszereket visz be ami jelentősen megemeli az inzulint és a test zsírraktározásra áll át. Ahoz hogy fogyni tudjon rendszeresen kell enni, és kordában kell tartani az inzulint így megindul a fogyás. én az étrendemben mogyorót és egyéb magokat használok hisz a "jó" zsír hozzá járul az anyagcseréhez. Lassú felszívódású szénhidrát fehérjével ez a dolgok nyitja.
2017. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem eszik sokat egyszerre, gond van, előnytelen ételekkel is lefogy az ember kalóriadeficitben, max. éhesebb lesz (nem feltétlenül, de van ilyen) és egészségtelenebb.

Ha sokat eszik, akkor csökkentenie kell. Ilyen magassággal sajna könnyen lehet, hogy nem nagy a kalóriaigénye, némi sport mellett sem.

2017. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!