Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyáron szeretnék lefogyni (kb...

Nyáron szeretnék lefogyni (kb 2 és fél hónap). Hogy csináljam? 14/l

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, idén ballagok. Jelenleg 174 cm 73 kg vagyok, ezt nagyon soknak tartom, és a gimnáziumra szeretnék lefogyni, minimum 55-60 kgra. A hátamról elsősorban, mivel jelen pillanat egy spagettipántos felsőben úgy nézek ki mint egy súlyemelő. A hasamról is mindenképpen, az sem kicsi. A többi testrészem (comb, fenék... nem olyan lényeges. Milyen gyakorlatokat ajánlanátok? Linkelhettek is, diétákat is nyugodtan.

2017. máj. 24. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

a tes súlyod teljesen ideális :)

ne akarj csontkollekció lenni, ha le fogysz a melledből és a fenekedből nem sok marad.

"elöl deszka hátul léc" leszel!

inkább menj el sportolni pl:tenisz,tánc

2017. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy nem kell lefogynom csont és bőrre, de ez a 174 cm nem olyan magas. főleg a hátamon van annyi felesleg hogy xl-es ruhákat kell hordanom miatta mert csak az fér a vállamra / hátamra. illetve ha "begörnyedek" akkor undorítóan nézek ki, mivel a hátam és a hasam nagy ezért olyan mntha brutál görbe hátam lenne. Nem mellesleg az egesz csaladom egyfolytaban mondja és utal rá hogy milyen dagadt és lusta vagyok, ezen kivül az iskolában is hallom. nem akarom hogy ez folytatódjon a gimnáziumban is
2017. máj. 24. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább törekedj a lassan jársz, tovább érsz érvet követni. Ha drasztikusan lefogysz, utána könnyen visszajön a leadott súly, vagy akár több is.

Válts életmódot, sportolj és egyél egészségesen. Garancia diétára NINCS! Viszont az életmódváltás nagyon sok embernek segített.

Olvass utána!

2017. máj. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alkatoddal van a baj, amin te nem változtathatsz. Üzenem, hogy nem kell, nem szabadna lefogynod pláne nem ennyit, a súlyod teljesen rendben van, normál tartományban van a magasságodhoz képest. A te súlyodhoz a 60 már kevés, pláne az 55, az meg gyereksúly, gyerektest. NE akarj 60 alá fogyni, max. amíg lemehetsz az 65 még, ennél nem kellene kevesebbnek lenned!
2017. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!