Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mitől hízhattam 0,6 kg-ot 4...

Mitől hízhattam 0,6 kg-ot 4 nap alatt? Vagy ha ez csak víz, mit csináljak, hogy lemenjen?

Figyelt kérdés

Csütörtök reggel 49.9 kg voltam

Aznap 1300 kcal körül ettem, de abból lemozogtam kb 200-300-at

Pénteken reggel 50,1 kg voltam, nem tudom, mitől, és 1600 kcal körül ettem

Szombaton még több, 50,4 (!) kg, aznap 1100 kcal, mellé 1,5-2 óra séta és 5-6 órát álltam aznap, szóval biztos sok kalóriát elégettem...

Vasárnap reggelre mégis csak 0.1 kg-mal lettem kevesebb

Tartottam egy csalónapot (~2200 kcal), gondoltam, az majd megpörgeti az anyagcserémet és kimegy a sok víz

Erre ma 50.5 kg voltam. Ennyit híztam volna a tegnapitól?

Mi ez? És most lehet, hogy még mindig 49.9 vagyok, vagy lehet ez tényleges hízás?



2017. aug. 21. 11:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Miért érdekel pár deka? 2 kiló víz is simán feljöhet, és? majd lemegy.
2017. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Me haragudj, hogy ezt mondom de beteges amit csinálsz. Így is nagyon vékony lehetsz, ne pár dekán miatt aggódj. És eszedbe nw jusson a vizet megvonni magadtól csak azért, hogy a mérleg kevesebbet mutasson. A mérleg csak egy számot mutat szerinted ha rádnéznek megmondják, hogy te most 49,5 vagy 50,2 kiló vagy? Nem sőt, lehetnél több kiló is akkor is vékony lennél (ha sportolnál(nem tudom sportolsz-e) akkor ügye az izom nehezebb ia mint a zsír ) . Szóval ne folytasd ezt így mert baj lesz, és ha szükséges keress fel pszichológust.
2017. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Anorexiás vagy, ugye tudod?


Beteges! ennyire a kilókon kattogni - pláne, hogy eleve alacsony a súlyod -, és mérni magad hisztáriáig.


Keress fel szakembert.

2017. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon vékony vagy!

Ne vedd figyelenbe ezeket a szarságokat. Komolyan híznod kéne, de ezzel tisztába kéne legyél...


A kérdésedet megválaszolva: mindig ingadozik a testsúlyod.

Van benne víz is,nem tudjuk hogy mennyi az annyi és az is befolyásolja.

Minden nap különbözőképpen szokott enni az ember és ez is közrejátszhat.

Igen és a nagy wc-zês is, ahogy az egyik hozzászóló írta!

Igyál sokat és mész kis wc-re is gyakrabban, ami egészséges.


Ui; Ne legyél ilyen sovány pls!

2017. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen normális a súlyod, és te is az vagy. A nejem is pont ötven kiló, nagyon könnyű mozgatni az ágyban.

Az 5-ös igencsak a lényegre tapintott. Sokat számít a salak.


szóval átlagot mérj, bár a precizitásoddal nincs baj.


ne igyál, kapálj a kertben, esetleg lépcsőzz egy panelban a tizedikig vagy ötször, egyél tömény fehér felvágottakat, ne levest. Meglátod visszamegy a súlyod 49 alá is.


nem hízol , ne majrézz...majd három gyerek után...de addig?

nyugi.


esetleg digitális mérleg? mert az pontosabb


amúgy a séta, az álldogálás szart sem ér.

a salakot meg fél liter káposztalé, tej, paradicsomlé, kefír-joghurt viszi ki rendesen.

egy kiadós guggolás után egy kilóval is könnyebb vagy.

2017. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
100%
Maradj még gyerek... Ne siess ennyire
2017. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

#15-ös

Fele írásod hülyeség, a vége rendben, mármint a salaktalanítás, de szerinted tényleg nem sovány? Ha 10 kg-mal több lennél, akkor is még bőven normál alkatod lenne.

MINDENKÉPPEN IGYÁL, EZ EGY HATALMAS NAGY BAROMSÁG!!!!!

(Amúgy megsúgom, hogy a tömény felvágottaktól még jobban hízol, mint valami levestől...)

A víz eleve létfontosságú ahhoz, hogy az anyagcseréd megfelelően működjön. 3 litert naponta kötelező meginni!!!

Nagyon sovány vagy, megbántani nem akarlak, de testkép zavarban szenvedsz. Nem feltétlenül kell felkeresned szakembert, de mindenképp változtass a szemléleteden!

2017. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#15 Másfél óra gyors séta több mint 400 kcalt eléget, nem hinném, higy nem ér semmit
2017. aug. 21. 17:14
 19/28 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék a koromhoz javasolt 17,6-os BMI alá menni sem
2017. aug. 21. 17:16
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem ezen a 0.6 kilón kell aggódni akkor... Közel 170 centihez ez is kevés.
2017. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!