Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ch hintaztatad? (Fogyashoz)

Ch hintaztatad? (Fogyashoz)

Figyelt kérdés
Szenhidrathintaztatad hogy is mukodik pontosan? Csinalhatom ugy is hogy eszek az etrendem szerint x napig, aztan egyik nap lecsokkentem a szenhidratot illetve felemelem a feherjet, a kovetkezo napon meg forditva? Vagy hogy tudom ezt elkepzelni? Illetve mennyire kell levsokkenteni/emelni?

2017. aug. 22. 14:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Hintaztatas*
2017. aug. 22. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha a napi CH beviteled mondjuk 140 g, akkor mikor hintáztatni akarod, egyik nap vigyél be mondjuk 240-280 g-ot. Következő napon meg vidd le 50-100 g közé. Harmadik napon folytasd a megszokott CH-n.
2017. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokféle módszer van. Pl. van, aki 50, 100, 150 grammot visz be váltva meg ilyenek. Nekem ez extrém fura lenne, én egyenletesen szeretem (vagy ahogy természetesen jön), de sokfélék vagyunk. Van, aki hol 20, hol 400 (vagy amennyi neki kell) grammot eszik, de az ciklikus ketogén s azt sem értem, hogyan bírja valaki, annyira ellentétes a 2 típusú nap.

Csináld úgy, ahogy neked jó. Néha egy napra levinni nem tudom, mi értelme van, én csak szénhidrátmérgezésnél csinálok olyat, de akkor alaposan.


De egy dologban biztos vagyok: A fehérjének célszerű azonos szinten maradnia, hisz az igényed nem változik eme makrotápanyaggal kapcsolatban. Ha a kalóriát akarod tartani, akkor a zsírt kell változtatnod a ch-val együtt.

2017. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én erről még pont nem hallottam. Ez tényleg beválik valakinél? Úgy tudtam, nem egészséges a vércukorszintet ugráltatni, márpedig ha a CH bevitel hintázik, akkor az is...
2017. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19:13! Igen bevàlik. Ha picit megàll a fogyàs, ez legjobb módszer ez ha ùjra akarod indìtani.
2017. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!