Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 15 kg fogyás után mennyire...

15 kg fogyás után mennyire kell változtatnom a kalóriabevitelemen?

Figyelt kérdés

Eddig 1600 kcal-t ettem és szépen mentek is le a kilók kisebb nagyobb stagnálásokkal.

167 cm vagyok, jelenleg 64 kg.

Viszont úgy gondolom eljön a pont amikor kicsit lejjebb kell vigyem a kalóriát? Már most lehet? Mennyivel kellene?

Köszi a segítséget.


2017. aug. 30. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd le 1500-ra. De úgyis látod, hogy haldsz a fogyással. Ha lelassul, csökkentsd kicsit a bevitelt. Sokat már nem kell fogynod egyébként.
2017. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért is tettem fel a kérdést mert a nyaram úgy amblok elég kaotikusra sikeredett kaja téren, nem híztam egy grammot sem de nem is fogytam.

Ezt a 15 kg-ot tavaly novembertől idén májusig adtam le kb.

Szeptembertől viszont újra komolyabban veszem csak gondoltam,hogy talán nem ártana ha csökkentenék a kalórián, így is lesz akkor köszönöm :)

Már nem szeretnék sokat,de egy 5 kg szerintem még van rajtam,aztán majd meglátom.

2017. aug. 30. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már bőven ideje, bár ha az elején tempósan fogytál, most pedig lassan s ez neked megfelel, akkor tarthatod ezt is.

Keveset csökkents, ebből olyan sokat már nem is lehet. Persze mozoghatsz többet is.

2017. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkabb sportolj tobbet es ne csokkentsd.
2017. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Heti 4-5 alkalommal, edzek sajáttestsúlyos/súlyzós intervall ill. tabata rendszerben,ennél többre sajnos nem futja az időmből.

100-al lejjebb viszem a kalóriát, ha nem nagyon akar mozdulni akkor pedig a heti 5 edzésből kettőt hármat felváltok futásra.

2017. szept. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!