Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Csinálhatom azt heti egyszer...

Csinálhatom azt heti egyszer hogy egész nap édességet eszek csalónapnak?

Figyelt kérdés

Így hízok majd vagy fogyok? 1000 kcallal fogyok és pl. hétfőn eszek reggel pl zabkasat v palacsintat eszek egy zsemlet és ami kimaradt 500-600 kcal abból megehetem mindent édességnek? Pl. Eszek egy rudit az 100 kcal eszek egy bountyt ami 200 eszek még egy pudingot az 200 . Így is a keretembe vagyok vagy ha egesz nap eszek 2 Milkat az is 1000 kcal elvileg fogynom kell. Tarthatok egy ilyet hetente? Masnap tobbet mutatna a merleg?

17 vagyok és 80 kg 166 centi


2017. nov. 11. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, h nem léped túl a napi előírt kalóriát, de ezeknek az összetevőik nem megfelelő. Megvan, h 1 napban mennyi a megengedett, fehérje, szénhidrát, cukor mennyiség. Te a cukorral nagyon túl tolod. Szóval igen, híznál... Inkább nézz körül neten, csomó finom édességek vannak, amit otthon elkészíthetsz és belefér a diétába.
2017. nov. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Amíg valamilyen formában ki nem jön belőled többet mutat a mérleg. Ne a kalóriádat számold. Elméletben fogysz majd. De főleg izomból. Ez mi? Komolyan.. kb a rudiban meg a zabkasaban lesz max 40-50g feherje..de sokat is irtam.. ez semmire nem jó.. mellesleg a cukros szar megdobja a vércukrod-inzulinreakcio-cukoreseg-es amit nem raktaroz el az a pici izmod meg a majad.. na az felkerul a hasadra.. itt egy teljes étrend változás segítene. De főleg egy kis tudás kéne. Olvass többet a témáról és könyörgök ne a drugs&bunny oldaláról.
2017. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De annyira milkat kivanoook:''''( nem eleg par kocka. Hogy egyem meg?
2017. nov. 11. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem panaszkodni kell, hanem leállni az ilyen szarokkal és akkor nem leszel 80 kilós....

máshogy nem megy, sorry

2017. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez marha egeszsegtelen hetu egyszer is.Ha heti egyszer csalsz akkor egyel inkabb, reggelire zabkasat aztan utana ebedelj normalisan husi fozelekkel utana johet desszertnek amit szeretnek es jolesik,delutan is megehetsz egy kis nasit es megint johet egy kiados csalonapos vacsi (nem csoki csipsz es kakaos csiga) hanem mondjuk ehetnel virslit,valami tesztafelet ilyesmit.Csalonap nem arrol szol hogy megeszel 2kg edesseget,nem is beszelve arrol hogy olyan rosszul leszel fel sem tudsz majd allni a wc-tol.
2017. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi cukortól inkább majd kapsz egy szép kis hüvelygombát.
2017. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de miköze ennek a hüvelygombához?!
2017. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Deficitben cukorral is fogysz, hogyne, de ez azért nem egy egészséges hozzáállás. Sokkal jobb, ha mindennap rendesen beviszed a szükséges tápanyagokat s nem rengeteg cukorral sokkolod a szervezetedet.

Édességeket jobb forrásból is ehetsz, nekem nem kell hozzá még különösebb mennyiségű szénhidrát sem, nemhogy cukor, mégis finom és édes az eredmény. Bár néha cukrosat is eszem, holnap pl. az egyik édességemben a háromból lesz vagy egy egész kicsike alma... De még az is szolidabb, mint a Milka.

Az általad említett palacsinta eleve édesség, kivéve, ha sós, persze. Ahogy a zabkása is. Minek még 3 más, cukros édesség? Életmódot kéne váltanod s más hozzáállással nézned a dolgokat.

2017. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#2: 40-50 gramm fehérje nem is rossz, de a rudi és zabkása, ha kicsik, inkább 10 grammot adnak... Persze zabkása kérdése, lehet 20 is, de 40 nehezen.
2017. nov. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 mi bajod a Drugs Bunny módszerével? Az egyetlen értelmes diéta a testépítő étrend, ez szerintem nem kétséges.

Kérdezőnek: fogyni fogsz így is, de sokkal többet leszel éhes, és nagyobb eséllyel cukorbeteg.

2017. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!