Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem tegnap?

Sokat ettem tegnap?

Figyelt kérdés

Délután 2-kor ettem először:2 sor mogyorós tejcsokit és egy mákos péksütit. Ezután ebédeltem:rántott karaj/csirkemell rizzsel.

Később még ettem: még egy mákosat, egy narancsot, 4db nápolyit, egy málnás jogobellát, egy túró rudit, egy tányér hagymás kolbászos tojást egy szelet kenyérrel, csemege uborkával.

Tudom, összeettem mindent, amit találtam, előtte buliban voltam és délután fél 2-ig aludtam, aztán minden bajom volt, tudjátok.

Szóval sok volt? És ma mit egyek? Semmit?

160cm 55kg 17/L. Fogyózok, célom 40-45kg.


2017. nov. 26. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csokival, péksütivel meg cukorral fogyózol?
2017. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogyókúrának amúgy sincs értelme, mert megvonja magától az ember a kaját és amikor eljut a holtpontra akkor elkezd zabálni össze vissza mint te. "És ma mit egyek? Semmit?" Ez baromság. Azért mert tegnap tele etted magad ma is szükséged van a tápanyagokra. Itt nem csak a mennyiséggel hanem a minőséggel is baj van. Ha diétázik valaki kevesebb zsír és szénhidrát kell és több állati fehérje (hús,tojás,túró, minőségi fehérjepor stb). egyébként az, hogy mennyi a "sok" az attól függ, hogy mennyit használsz fel kcal-ból. Ha valakinek extrém magas a kalóriaigénye, akkor ha egész nap eszik akkor sem hízna attól amitől más már 200kg lenne. Amúgy egy diétás életmód kéne neked nem fogyókúra.
2017. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 160 centihez akarsz 40 kg lenni? Még egy anorex liba. Ha ennyi édességet eszel, nem fog összejönni, de bővel elég ha 5 kg-t ledobsz. És mozogj mellé mindenképp.
2017. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy csak tegnap sikerült így, a buli miatt. Egyébként a mozgás az annyi, hogy párszor megtettem a szoba-konyha közti távolságot, egyébként egész nap aludtam.

Naponta 3x szoktam enni, reggel joghurtot zabpehellyel vagy sajtot-sonkát zöldséggel, délben ugyanazt, amit itthon mindenki más, csak fele adagot, estére gyümölcs.

A kérdés, hogy nagyon elcsesztem a tegnappal, ami eddig lement? (65kg-ról indultam, szeptember 18-án kezdtem)

2017. nov. 26. 12:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy napot kihagysz a teljes diétádból, a világ omlik össze. Gondolom nem vagy semmi speciális diétán (pl.: ketogén vagy verseny diéta stb.) vagy orvos által előírton. Egy nap alatt szerinted össze omlik majd több heti munkád? Gondolj már bele egy kicsit.
2017. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megsérteni, de buta vagy nagyon. Itt görcsölsz a kilókon. Ne zabálj, mert sosem lesz rendben az egyébként teljesen hibás énképed.
2017. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Éppen leszokóban vagyok az alkoholról, de tegnap elmentünk a haverokkal inni. Akkor most ez baj?


Remélem érted a lényeget...

2017. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Besenyő Pista Bá válasza:
Igen
2017. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mar nem azert a ket fillelert de ha fogyozol akkor kerlek keruld az alkoholt. Legalabbis mersekelten igyad, es ne egyel csokit napolyit turo rudit es tarsait. a feher kenyeret meg felejtsd el
2017. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha rendesen akarsz enni, egyél nyugodtan fehér kenyeret is. Semmi bajod nem lesz tőle, csak nem kell egy nap fél kg-t megenni.
2017. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!