Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha szamolom a kaloriat kb.1200...

Ha szamolom a kaloriat kb.1200kcalt viszek be, illetve tornazok melle, azzal hozzajarulhatok a fogyashoz?

Figyelt kérdés
170 cm es 90kg vagyok. Ez az 1200kcal megfelelo lenne? Vagy mit kellene tennem? Nem gyors fogyas a celom.

2017. dec. 6. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Este tornázz, és ne egyél utána. Akkor éjjel többet fogysz.

Egyszerre sokat ne egyél, hanem sűrön, többször egyél egy nap. Max 5*

2017. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nemedet megadhattad volna. Ekkora súllyal inkább 1500 kalóriát vigyél be egy nap. Ezzel nem hozzájárulsz a fogyáshoz, hanem előidézed azt. Így kell fogyni!
2017. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18L -sajnos pajzsmirigy alulmukodessel es a helytelen taplalkozassal jutottam idaig :/
2017. dec. 6. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a napi egymilliószor evés egy baromság. Az emberiség történetében mikor zabált egésznap az ember? Soha. Mert hülyeség, nem így vagyunk kitalálva.


Én hurkát eszek, máj/zúzapörköltöt, sült húsokat, szalonnát és lehetőleg semennyi szénhidrátot (keményítő cukor szinte semmit, zöldséget természetesen eszek, desszert egy alma/banán max) és 20 kilót fogytam mozgás nélkül. 80 kg vagyok most, holnap veszem meg a bérletet az edzőterembe. Ja és napi 1-2x eszem. Kulcsszavak az angolosoknak lowcarb, ketogén diéta, intermittent fasting.

2017. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, kalória minuszban mindenkép fogyni fogsz. De ha közben az egészségedel is akarsz törődni akkor nem a legjobb választás hurka kolbászal kombo. A Napi többszöri étkezés az egyenletes vércukor szint miatt kell, vagy is azt mondják. Bár az valóban butaság mert ha nem eszel semmit, a szervezet akkor sem hagyja hogy bizonyos határokon kívül esen a vércukor szint. Ellenben viszont, az izom glikogén raktárait, lassú felszívódású, napi többszöri ézkezésel tudod hatékonyan feltölteni, ebben már van relevancia.


Kedves kérdező! Az 1200 kcal, ekkora súlynál kevés lesz, azt mod tad nem célod a gyors fogyás, nyugodtan vigyép be 1500-1600 kcal-t is nyugodtan. Ha mellete sportololsz valamit lehet ennél több is.

2017. dec. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*lassú felszívódású szénhidráttal
2017. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!