Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1500 kalória fogyáshoz?

1500 kalória fogyáshoz?

Figyelt kérdés
166 cm, 68 kgos lány vagyok. 1500 kalória\nap ideàlis fogyáshoz, vagy esetleg sok?

2017. okt. 29. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de lehet, hogy úgy lassú lesz. Inkább 1200 kcal lenne jó.
2017. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
minimum heti 3x járok terembe ( kardiózom, súlyzós edzés), emelett pluszban 2 nap futok, 2 nap pihenek.
2017. okt. 29. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:

1200 nem kevés?

Mármint nyáron kezdtem neki 80 kg-ról indultam. 1300 al számoltam, esetek 90%ban sikerült is betartani.

Ha 1500 rá váltanék az baj lenne, vagy maradjak 1300 bál?:)

2017. okt. 29. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól hangzik (hasonló adatokkal nekem ez teljesen jó, csak megfelelő módszer kell, amivel tudok ilyen keveset enni), de ha lassú az anyagcseréd, akkor lassú lesz a fogyás (kivéve, ha egészen sokat futsz, amivel így is rengeteg kalóriát égetsz, de gondolom, nem erről van szó).


Ki kell próbálni s módosítani, ha szükséges.

2017. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha már fogytál számolva, akkor a végső eredményekből következtetsz erre, hogy 1500-zal mekkora deficit jön össze. Vagy az aktivitásod változott sokat? Mert akkor marad a tipp és a várakozás.
2017. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából lehet h~lyének néztek, de a kalóriabázis.hu -csak számoltam ki, és ezt adta ki.


Gondoltam meg kérdezlek benneteket, hogy nem-e hülyeség!

2017. okt. 29. 19:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sokat mozogsz. Nekem a kalóriabázis mindig riasztóan keveset ír, de jut eszembe, minden efféle oldal túlértékeli az aktivitást... Gyakorlottak már csak 70%-ot számolnak sportra. Nem mintha nem szórna egyénileg is bámulatosan a dolog. Ki kell tapasztalni, nincs mese.
2017. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hány éves vagy. Fejlődő szervezetnek még sokkal több energiára és tápanyagra van szüksége, mint egy felnőtt szervezetének, hiszen szövetet kell építenie.


Felnőttként durván fölélövünk a táplálékmennyiséggel, sokkal kevesebbre van szükségünk, de mindenki tolja a napi három étkezést, aztán csodálkoznak, hogy elhízott a nemzet…


Egyébként a fogyás a kilégzésen keresztül történik (a szervezet a zsírtartalékot, a zsírmolekulákat tördeli fel szén-dioxiddá), tehát egyszerűen csak csökkenteni kell a bevitelt, és növelni kell a kilézgést (ezt okozza a testmozgás). Persze ha attól tartasz, hogy éhenhalsz, akkor csak szenvedni fogsz, mert a hüllőagyad a zsírfelhalmozó-üzemmódban tartja a metabolizmusodat, ezért aztán kínzó éhség gyötörhet, miközben ha azt kielégíted, csak hízol…

2017. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

próbáld ki 1350 kcal bevitelt..ebből baj nem lehet.


csak tartsd be!


tisztelettel, de megjegyezném, hogy ezzel együtt olyanokat egyél, ami nem köt beléd..ugyanis a kőkemény széklet csak gondot okoz. a diéta összeállításánál azt is vedd figyelembe

2017. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!